Yeniçağ yazarı Murat Ağırel’in, köşesine taşıdığı Burhan Kuzu-Naci Şerifi Zindaşti görüşmesinin ardından masada yer alan kadından yazarımıza yönelik çirkin açıklamalar geldi.

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, AKP’li Burhan Kuzu ve uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti’nin bir araya geldiği görüşmeyi köşesine taşıdı. Skandal yemekte yer alan ve hükümetle bağlantısı dikkat çeken bir diğer isim ise Aliye Uzun’du.

Ağırel’in “Bir Burhan Kuzu bombası da benden” başlıklı köşe yazısında yer verdiği tutanaklara göre “AK Parti Beşiktaş Kadın Kolları’nda görevli” olarak tanıtan Uzun’un, Zindaşti ile temasları ise dikkat çekiyor.

O İSİMDEN ÇİRKİN SÖZLER: ‘BU TAM BİR PUŞ…LUK’!

Ağırel’in yazısı yüz binlere ulaşırken söz konusu masada yer alan isimlerden Aliye Uzun’dan skandal bir çıkış geldi.Olaya ilişkin açıklama yapmak yerine hakaretler savurmayı tercih eden Uzun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Zindaştinin karakolda verdiği ifadelere 10 tane yalan katıp yayınlıyor da, benim verdiğim cevabı MURAT Ağırer denen gazeteci müsbettesi neden yayınlamıyor? Umu dürüst gazetecilik? Bu tam bir pu*tur” ifadeleriyle Yeniçağ yazarını hedef aldı.

AĞIREL’DEN CEVAP: “SEVİYESİZLİK”

Uzun’un skandal paylaşımına Ağırel’den de cevap gecikmedi. Uzun’un hakaretlerini “Seviyesizlik” olarak nitelendiren Ağırel, “Aliye hanımı gazetecilik etik gereği aradım, sosyal medya hesabından mesaj gönderdim. Ne yazık ki ulaşamadım.” dedi.Ağırel, Twitter hesabı üzerinden şu açıklamada bulundu:

‘BEN ONU ARADIM AMA ULAŞAMADIM’

“Aliye hanımı gazetecilik etik gereği aradım, sosyal medya hesabından mesaj gönderdim. Ne yazık ki ulaşamadım. Şahsın İfade metninin üzerine virgül dahi koymadım. Zira daha fazla bilgi vardı yazmadım. Hakkınızdaki iddia ve videoları da paylaşmadım. Tamamen bilgi ve belgeyi paylaştım.”

‘SEVİYESİZLİK’

“Yazımın sonunda da bu durumu belirtip köşemin açık olduğunu yazdım. Varsa cevabınız ya mahkemeye başvurursunuz veyahut bana cevap olarak gönderirsiniz. Sanatçı müsvettesi=gazeteci müsvettesi! Üslubunuzdaki seviyesizlik şahsınızın seviyesini gösterir.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ