Ana Sayfa
05 Haziran 2018 ( 11262 görüntülenme )

OKUYAN NOKTAYI KOYDU!.. 'BİN PİŞMAN'

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, MHP ile anlaşarak getirdiği Cumhurbaşkanlığı sisteminden pişman olduğunu ve 24 Haziran akşamı Cumhur İttifakı'nın biteceğini ileri sürdü.

'ERDOĞAN BİN PİŞMAN'


Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın programına konuk oldu. 24 Haziran'da yapılacak seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Okuyan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni sisteminden pişman olduğunu iddia etti. Yaşar Okuyan programda, kendisine gelen bilgilerin olduğunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın pişmanlık yaşadığını işte bu sözlerle ifade etti:

"24 HAZİRAN'DA İTTİFAK BİTECEK"

"İlk defa burada kayda girsin diye söylüyorum. 24 Haziran akşamı Cumhur İttifakı'na Allah rahmet eylesin. 24 Haziran akşamı AKPMHP ittifakı bitecek. 34 tane gerekçe var. Şu anda bin pişman Tayyip bey. Çok iddialı ve bilerek söylüyorum. Bunları bana intikal ettiren insanların samimiyetine ve dürüstlüğüne güvenerek söylüyorum. "

"AYAĞINA DOLANDI"

"Tayyip Erdoğan şu anda bin pişman.Tayyip Erdoğan bin kere pişmandır yüzde 50 artı 1'i getirdiği için, bir milyon kere pişman ittifak yasası için, onları yaptı ki iyice ben oturacağım, tek başına idare edeceğim diye. Dünyanın neresinde var Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi. Uydurdu bir şey. Şimdi ayağına dolandı."

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ