CHP'li Muharrem İnce hakkındaki iddialarla ilgili yeni bir açıklama yaparak, "Bana iftira ve kumpas olduğu ortada. CHP yönetimi parti içindeki iftiracıyı bulup cezalandırmalı" dedi. İnce sosyal medyadan paylaştığı mesajında, seçim çalışmaları boyunca bazı medya kuruluşlarında hiç yer bulamadığını da hatırlatarak, "Yandaş medya senden gelecek rahmet Allah’tan gelsin" şeklinde ifadeler kullandı.

Saray’a gittiği yönündeki iddiaların kendisine yönelik ‘kumpas’ olduğunu söyleyen CHP’li Muharrem İnce, yeni bir açıklama daha yaptı.İnce Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

‘O İFTİRACIYI BULUN’

“Bu olay sonunda bana iftira atıldığı, kumpas kurulduğu bütün gerçekliğiyle ortadadır. Şimdi CHP yönetiminin yapması gereken partimizin içindeki o iftiracıyı bulup cezalandırmasıdır.O kişiyi bulmazlarsa aynı iftira ile kendileri karşılaştıklarında şaşırmasınlar.”

‘YANDAŞ MEDYA, SENDEN GELECEK RAHMET ALLAH’TAN GELSİN’
“Cumhurbaşkanlığı kampanyasında 107 miting yaptım. Yandaş medyada tek satır haber olmadım. Bugün yandaş medya beni pek sever oldu. Geçmişte beni yazmayarak, bugünse yazarak bana zarar vermeye devam ediyor.
Yandaş medya senden gelecek rahmet Allah'tan gelsin".

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ