Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2437 görüntülenme )

Whatsapp'ta Yıldız İşaretli Mesaj Dönemi Başladı !

Popüler anlık mesaj uygulaması Whatsapp'a yeni güncellemesiyle birlikte yıldızlı mesaj özelliği geldi.
 Anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp'a 'işaretli mesaj' özelliği geldi. Bu özellik sayesinde artık sohbetlerinizdeki önemli gördüğünüz konuşmalara 'yıldızlama' yaparak kolayca ulaşabileceksiniz.

Whatsapp’ta Yıldızlı Mesaj Dönemi.Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a ”işaretli mesaj” özelliği geldi. Bu özellik ile artık sohbetlerinizdeki önemli konuşmaları ”yıldızlayarak” kolayca ulaşabileceksiniz.

Whatsapp, dün gelen güncelleme ile birlikte yeni bir özelliğe daha kavuştu. ”İşaretli mesaj” özelliği, kullanıcıların sohbetleri esnasında önemli gördükleri mesajları yıldızlaması ve sonradan bu yıldızlı mesajlara kolayca ulaşabilmesi mantığıyla çalışıyor.

Peki nasıl çalışıyor?Whatsapp'ta işaretli mesaj dönemiWhatsapp’taki yeni özelliği kullanabilmek için önce konuşma yaptığınız arkadaşınızla olan sohbet ekranını açın. Daha sonra yıldızlamak istediğiniz herhangi bir mesajın üzerinde bir süre dokunun.Daha sonra çıkan ekranda yıldız simgesini göreceksiniz. Oraya bir kez tıklamanız yeterli.Ardından Kişi Profili’ne girin. Orada ‘İşaretlenmiş Mesajlar’ kısmına tıklayın.Burada yıldızladığınız konuşma kayıtlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.Ancak Whatsap’ın unuttuğu bir ayrıntı var. Karşınızdaki kişiyle önceki konuşmalarınızı sildiğinizde işaretlenmiş mesajlar da siliniyor!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ