4428 görüntülenme27 Şubat 2019
AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin FETÖ organizasyonu Türkçe Olimpiyatları’na katılıp FETÖ'cülere övgüler yağdırdığı konuşma ortaya çıktı.

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin başını ağrıtacak bir video daha ortaya çıktı. Geçen günlerde çıkan videoda Özhaseki, PKK operasyonlarını eleştirirken PKK’lılara da “Gerilla” diyordu.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’ın paylaştığı son videoda ise AKP’nin adayı Özhaseki, FETÖ organizasyonu Türkçe Olimpiyatları’na katılıp FETÖ'cülere övgüler yağdırıyor.

Özhaseki'nin VİDEOSUNU YAYINLAMAK YASAKLANDI!..

ANKARA 5. Sulh Ceza Mahkemesi’nin kararıyla Mehmet Özhaseki’nin ‘pkklı teröristlere gerilla dediği’ video tüm internet sitelerinde erişime engellendi. Karar şöyle:
T.C. / ANKARA 5. SULH CEZA HÂKİMLİĞİ 2019/1572 D.İş
Konu: İnternet Erişimi Engelleme/ ERİŞİM SAĞLAYICILARI BİRLİĞİNE

Aşağıdaki mahkeme kararı gereğince (25 FARKLI WEB SİTESİ’ URL internet sayfasının İnternet Erişimi Engellemesine karar verilmiştir. Karar gereğinin ifası ile sonuçtan hakimliğimize bilgi verilmesi hususunda gereği rica olunur.
Mehmet TELLİ/ Katip/ 94087/ Mustafa ÖZOĞUL/ Hakim/ 124675

Erişime engellenen Mehmet Özhaseki’ye ait video konusu şöyle:

“AKP ve MHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'nin PKK'lı teröristler için "gerilla" ifadesini kullandığı ve askeri operasyonları eleştirdiği, yerel seçimlere sayılı günler kala rakibine yönelik söylemlerini sertleştiren AKP ve MHP ittifakının Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin terörle mücadeleyi eleştirip, teröristler için "gerilla" ifadelerini kullandığı görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Kaynak: yeniçağ/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ