2078 görüntülenme30 Aralık 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hedef göstermesinin ardından Müjdat Gezen ile birlikte hakkında soruşturma başlatılan ve adli kontrol uygulanarak serbest bırakılan sanatçı Metin Akpınar Bostancı Şehit Semih Balaban Polis Merkezi'ne gelerek imza verdi.

‘GÖREVİMİZİ YAPTIK’

İlk imzasını atmak için saat 14.50'de polis merkezine gelen Akpınar'a avukatları ve yardımcısı eşlik etti. Sanatçı polis merkezinden ayrılırken gazetecilere, "Geldik imzamızı attık. Görevimizi yerine getirdik" dedi. Bu arada kendisini gören bazı hayranlarıyla fotoğraf çektiren Metin Akpınar daha sonra geldiği araçla polis merkezinden ayrıldı.

BAŞINA 1.5 MİLYON ÖDÜL KONAN TERÖRİST ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde, terörden arananlar listesinde 'mavi' kategoride yer alan, başına 1 milyon 500 bin TL ödül konulmasının ardından Habur Sınır Kapısı'nda teslim olan DEAŞ'lı kadın terörist adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Edinilen bilgilere göre, başına 1 milyon 500 TL para ödülü konulan terörden arananlar listesinde 'mavi' kategoride yer alan terör örgütü DEAŞ üyesi Ayşenur İ, DEAŞ'tan kaçarak Habur Sınır Kapısı'nda teslim olduktan sonra getirildiği Adıyaman'da adliyeye sevk edildi.

İHA'nın haberine göre, mahkemeye çıkarılan Ayşenur İ., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kaynak: Cumhuriyet/Habertürk

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ