Politika
04 Temmuz 2018 ( 4269 görüntülenme )

Türkiye sallanıyor... KUMPAS İÇİNDE KUMPAS!..

Yeniçağ yazarı Arslan Bulut çok çarpıcı bir açıklamada bulundu. 


Bulut ‘Türk ordusuna, Ergenekon ve Balyoz kumpaslarını, FETÖ'cülere kurduran güç kimse, Türkiye'nin dönüştürülmesi için milat olan 15 Temmuz kumpasını FETÖ'cüler üzerinden uygulamaya koyan da aynı güçtür.” dedi.

'O VERİLERE ULAŞILABİLİR'

Arslan Bulut, elektronik posta verilerine ulaşabilmek için illa ki Google’ın tek adres olmadığı ileri sürerek, 15 Temmuz kalkışmasının çözülmesini sağlayacak Öksüz’e ait verilere hala ulaşılabileceğini öne sürdü ve ‘tüm verilerin sadece Google'dan temin edilebileceği iddiası doğru olsaydı, bir zamanlar Türkiye'yi sarsan "Karen Fogg'un e-postaları" ele geçirilemezdi. Bu e-postaları, Google vermedi herhalde değil mi?” şeklindeki açıklamasıyla dikkati çekti. Arslan Bulut’un açıklamaları şöyle;

“O ADAMA BU KRİTİK OPERASYON VERİLİR Mİ’

“FETÖ'nün "Hava Kuvvetleri İmamı", Akıncı ve FETÖ çatı davalarının firari sanığı Adil Öksüz'ün 10 Ağustos 2016 öncesi e-postalarına ulaşılamadığı, buna ilişkin düzenlenen polis tutanağında Öksüz'ü arayan ekipte yer alan ve kısa süre önce FETÖ'den tutuklanan eski şube müdürü Ercan Özoğluöz'ün imzasının bulunduğu ortaya çıktı. Yani işi tam adamına vermişler! Bu yolla, darbe girişiminin kara kutusu olan Adil Öksüz'ün e-postaları bulunamazdı elbette. Çünkü bulunması istenmiyordu? En azından bu şüphe yeniden kuvvetlendi.”

“O VERİLERE ULAŞILABİLİR”

“Bakınız 2 Şubat 2017'de hazırlanan o polis tutanağında, Sakarya Üniversitesi'nde görevli öğretim görevlisi B.K'nın "sakarya.edu.tr uzantılı e-posta adreslerinin kurumlarınca verildiği, adreslerine ait tüm verilerin ABD'deki Google.Inc şirketine ait serverlarda bulunduğu, kendilerinde sadece bahse konu uzantılı e-posta adreslerine erişim yapan admin panelinin olduğu, admin paneline giriş yapıldığında kullanıcının e-posta adresindeki verilere kendilerine tanımlı yetkiler dahilinde erişim sağlanabildiği" yönündeki beyanı esas alınmış.

Oysa tüm verilerin sadece Google'dan temin edilebileceği iddiası doğru olsaydı, bir zamanlar Türkiye'yi sarsan "Karen Fogg'un e-postaları" ele geçirilemezdi. Bu e-postaları, Google vermedi herhalde değil mi?”

“ADİL ÖKSÜZ YAKALANIP KONUŞTURULMUŞ OLSAYDI TÜRKİYE BUGÜNLERİ YAŞAMAZDI”

“Peki bu bilgilerle nereye mi varmak istiyorum? Adil Öksüz yakalansa ve konuşturulsaydı, 15 Temmuz kalkışmasının gerçek boyutları ortaya çıkacaktı. Belki de bu bilgiler ışığında, kimse 15 Temmuz'dan yararlanarak Anayasa'yla birlikte rejimi değiştirme girişiminde bulunamayacaktı. Üstelik bugün sadece darbeciler değil, FETÖ darbesine göz göre göre yol verenler de yargılanıyor olacaktı.”

“TÜRK ORDUSUNA ERGENEKON KUMPASINI KURAN GÜÇ KİM İSE 15 TEMMUZ KUMPASINI DA UYGULAYAN AYNI GÜÇTÜR”

“Türk ordusuna, Ergenekon ve Balyoz kumpaslarını, FETÖ'cülere kurduran güç kimse, Türkiye'nin dönüştürülmesi için milat olan 15 Temmuz kumpasını FETÖ'cüler üzerinden uygulamaya koyan da aynı güçtür. Adil Öksüz'ün yakalandığı halde hâkim kararıyla kaçırılmasının ve bir daha yakalanmamasının başka ne sebebi olabilir? Yok Almanya'da imiş yok Amerika'ya geçmişmiş... Kamuoyunu oyalıyorlar bu haberlerle!

Adil Öksüz üzerinden oynanan oyun, Türkiye'nin ve Türk Milleti'nin kaderi üzerinde etkili olmuştur! “

Kaynak: Arslan BULUT/ Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ