Hükümete yakınlığıyla bilinen A Haber programcısı Cemil Barlas, AKP yanlısı paylaşımlarda bulunan “Ak trollere” tepki gösterdi.

BARLAS TROLLERE TEPKİ GÖSTERDİ, ORTALIK KARIŞTI

Sosyal medyada ak troller tarafından, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve AKP’ye destek için "#ErdoganinYanindayiz" etiketiyle binlerce paylaşım yapıldı. Paylaşımlara, çok sayıda siyasetçi ve Saray’dan isimler de destek verirken, A Haber programcısı Cemil Barlas’tan tepki geldi.

Twitter’dan açıklamada bulunan Cemil Barlas, "#ErdoganinYanindayiz" paylaşımları yapan Ak trolleri eleştirdi ve “Tag’e aynı şeyi milyon kere yazıp trend yapmayı sosyal medya faaliyeti zanneden bir akıl var… Bir türlü kurtulamadık” dedi.

‘TROLLÜL YAPMAYIN KAFANIZI ÇALIŞTIRIN’
Cemil Barlas devamında, “Ne yapalım önerin var mı diye harekete ve hakarete geçen trollere tavsiyem, kafanızı çalıştırın ve argüman üretin... Aynı şeyi defalarca yazmanın kimseye faydası olmaz. Bir tag’e kampanya olarak yazıldığında, Twitter doğrudan fişliyor... Kritik zamanlarda bu hesapların yok edilmesi bir tuşluk iştir” ifadelerini kullandı.

BARLAS: ‘O KADAR SALAKLAR Kİ…’”

Cemil Barlas, ak troller tarafından eleştirilerinin ardından hedef alındı. Troller tarafından, Barlas aleyhinde paylaşımlarda bulunuldu. Kendisinin hedefe konmasına tepki gösteren Barlas, “Trol zekası, yukarıda attığım twitlerden dolayı beni Erdoğan karşıtı zanneden bir zekasızlıktır.O kadar salaklar ki FETÖ PKK’yı bırakıp beni linç etmeye başladılar... Bir çıkarı olmadan samimi olarak yazan vatandaşların paralı trollerin gazına gelmemesi elzemdir” dedi.

BIRAKIN BU İŞLERİ
Barlas sözlerine şöyle son verdi: “Erdoğan’a sosyal medyada destek vermenin yolu, başta ak parti teşkilatı olarak sevenlerin bireysel olarak aynı doğrultuda mücadele edip, fikir üretmesidir... Karşısındakini ikna etmek asıl hedef olmalı.”

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ