İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Ozan Ceyhun'un Viyana'ya Büyükelçi yapılmasında 'Sorumluluk hükümetindir' diyerek sessiz kalanlar şimdi milliyetçilik taslıyor." dedi.

‘BİZE MİLLİYETÇİLİK TASLAMA’
Ülkücü Mustafa Eroğlu'nun katili Ozan Ceyhun'un Viyana Büyükelçisi olarak atanmasına MHP'nin "sorumluluk hükümetindir" şeklindeki yaklaşımını hatırlatan Çelik, "Ülkücü Mustafa Eroğlu'nun katili Dev-Yol'cu terörist Ozan Ceyhun'un Viyana'ya Büyükelçi yapılmasında "Sorumluluk hükümetindir" diyerek sessiz kalanlar şimdi milliyetçilik taslıyor." dedi.

‘ÖCALAN’A YOL ARKADAŞLIĞININ HESABINI VERİN’
Çelik, Türk Milliyetçiliğinin gerçek temsilcisi ve yılmaz savunucusunun İYİ Parti olduğunu ve bunu da TBMM başta olmak üzere her mecrada ispatladığını belirtirken, "Teröristbaşı Abdullah Öcalan ve kardeşi Osman'la yaptıkları yol arkadaşlığının hesabını Türk Milliyetçilerine veremeyenler, kalkmış Liderimiz Sayın Meral Akşener'e dil uzatıyorlar." ifadelerini kullandı.Çelik'in açıklamaları şu şekilde;

‘SORUMLULUK HÜKÜMETİNDİR DEYİP YAN ÇİZME’

“Boyaları dökülmüş, foyaları ortaya çıkmış sözde büyük, gerçekte küçük beyinli akıl fukaraları, ortakları olduğu iktidarla birlikte düştükleri ihanet çukurunda debelenirken etrafa çamur sıçratıyorlar. Ülkücü Mustafa Eroğlu'nun katili Dev-Yol'cu terörist Ozan Ceyhun'un Viyana'ya Büyükelçi yapılmasında "Sorumluluk hükümetindir" diyerek sessiz kalanlar şimdi milliyetçilik taslıyor. Türk Milliyetçiliğinin gerçek temsilcisi ve yılmaz savunucusu olan İYİ Parti, başta TBMM olmak üzere her mecrada ortaya koyduğu icraatları, eylem ve söylemleriyle bunu ispatlamıştır. Teröristbaşı Abdullah Öcalan ve kardeşi Osman'la yaptıkları yol arkadaşlığının hesabını Türk Milliyetçilerine veremeyenler, kalkmış Liderimiz Sayın Meral Akşener'e dil uzatıyorlar”.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ