Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar bir grup vatandaşın ASKİ’yi basma girişiminde bulunduğunu açıkladı. Karalar ‘Hiçbir siyasi parti liderine yapılacak karalama ve ahlak dışı paylaşımları onaylamadığımız, son derece çirkin bulduğumuz, şiddetle kınadığımız gibi bir kendini bilmezin yaptığını gerekçe gösterip devlet kurumunu basma girişimini de çağ dışı buluyoruz.’ dedi.

BAHÇELİ’YE HAKARET İDDİASI

Adana'da Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde bulunan belediye iştiraki ASKİ'nin şantiyesinde arbede çıktı.Bölgeye gelen bir grup vatandaşın ASKİ personelinin sosyal medya hesabı üzerinden Devlet Bahçeli'ye hakaret ettiği iddiaları ile şantiyeyi basmak istediği öğrenildi.

Yaşanan gelişmeler üzerine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar sosyal medya hesabından açıklama yaptı.Karalar’ın açıklaması şöyle:

‘DEVLET KURUMUNU BASMAYA KALKIŞMAK DA NE DEMEK’

"Hiçbir siyasi parti liderine yapılacak karalama ve ahlak dışı paylaşımları onaylamadığımız, son derece çirkin bulduğumuz, şiddetle kınadığımız gibi bir kendini bilmezin yaptığını gerekçe gösterip devlet kurumunu basma girişimini de çağ dışı buluyoruz. Kime yapılırsa yapılsın bu tarz paylaşım yapanlar hakkında gerekli cezai işlemlerin başlatıldığını kamuoyuna saygıyla duyururum."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ