Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2411 görüntülenme )

Taşnak PKK'nın Gavur Yüzü!

Hainlik !
 Silopi'de devam eden operasyonlar sırasında PKK'nın sivillere ve şehir hayatına verdiği zarar objektiflere böyle yansıdı.

Doğu ve Güneydoğu’da PKK terör örgütüne yönelik emniyet güçlerinin operasyonları devam ediyor.

Hainler bölgedeki bir çok okul ve camiyi kullanılmaz hale getirdi.
Şırnak’ın Silopi İlçesi’ndeki operasyonda 13 Ocak 2015 tarihinde 5 adet Kaleşnikof piyade tüfeği, silahlara ait 14 şarjör ve 420 adet fişek, 5 adet el bombası, 4 adet bombaatar mühimmatı, 1 adet av tüfeği, 4 adet el yapımı patlayıcı maksadıyla hazırlanmış tüp ve el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan muhtelif malzeme, 1 adet telsiz, 2 adet jeneratör ele geçirildi ve 1 adet el yapımı patlayıcı imha edildi.Bölgedeki güvenlik kaynaklarından alınan bilgilere göre ilçede arama tarama faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ediliyor.
Camilerde, samanlıklarda, okullarda arama ve tarama faaliyetleri aralıksız sürüyor.Çok sayıda silah, mühimmat, patlayıcı yapımında kullanılan malzeme, telsizler, gaz maskeleri, kameralar ele geçti.Çok sayıda EYP imha edildi.

PKK`lılar tarafından kullanılamaz hale gelen camii ve okulların ı bölgedeki güvenlik kaynakları tarafından basınla paylaşıldı.

Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tvfran
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ