BU MODELLER ÇÖP OLACAK
Apple Eylül ayından itibaren bu iPhone modellerini terk edecek.İşte güncelleme (iOS 13) gelmeyecek o modeller: iPhone 6 Plus/ iPhone 6/ iPhone 5S/ iPhone 5C

İOS 13’ÜN UYUMLU OLDUĞU AYGITLAR:
iPhone XS/ iPhone XS Max/ iPhone XR/ iPhone X/ iPhone 8/ iPhone 8 Plus/ iPhone 7/ iPhone 7 Plus/iPhone 6s/ iPhone 6s Plus/ iPhone SE.


ESKİLER GİDİYOR YENİ MODELLER GELİYOR
iPhone 11’in Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu durumda iPhone XR’in yerini iPhone 11R alırken, serinin daha gelişmiş versiyonu olan iPhone XS modeli iPhone 11 Pro; iPhone XS Max’ler ise iPhone 11 Pro Max olarak adlandırılacak.

1. Yüzde 30 daha hızlı yüz tanıma sistemi

iPhone X kullanıcılarının yaşadığı tasarımsal problemlerin tamamının yeni modelde çözülmüş olması bekleniyor. Apple’ın yaptığı açıklamaya göre iPhone 11 modelinde yüz tanıma sistemi yüzde 30 daha hızlı çalışacak.

2. Yüzde 25 daha fazla pil kapasitesi
iPhone 11’de dev bir batarya olacak. Kablosuz ters şarj özelliği sayesinde kablosuz şarj desteğine sahip Apple Watch ve Airpods gibi cihazlarınızı iPhone 11’inizle şarj edebileceksiniz.

3. Profesyonel fotoğraflar için üçlü lens sistemi
iPhone 11’in özelliği olan üçüncü kamera lensi, ultra geniş açısı sayesinde özellikle doğa çekimleri için kullanılabilecek.

4. Süper hızlı Wi-Fi teknolojisiyle yüzde 40 daha hızlı veri akışı
Wi-Fi 6 olarak da bilinen en güncel Wi-Fi 802.11 ax standardından yararlanacak olan yeri seri, kalabalık alanlarda 4 kat performans artışı ve yüzde 40 daha yüksek veri hızı sağlayacak.

5. Bluetooth 5.0 özelliğiyle aynı anda çift cihaz bağlantısı
Yeni modellerde yer alması beklenen Bluetooth 5.0 teknolojisiyle birlikte aynı anda iki farklı cihaza ses göndermek mümkün olacak.. iPhone 11 serisinde ise Airpods ve Apple Watch’la aynı anda farklı ses gönderimler yapılabilecek.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ