MHP'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü'nün tweeti asılsız çıktı.

Adana’nın kanayan yarası metronun bakanlığa devri konusunda Adana'nın Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjde vereceği açıklaması asılsız çıktı.

‘ERDOĞAN MÜJDE VERECEK’ DEDİ AMA MÜJDE GELMEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Uğur Mumcu Meydanı’nda Adanalılarla buluştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün açıklayacağını duyurduğu metronun bakanlığa devri konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana Mitinginde herhangi bir açıklama yapmadı.

Böylece, Sözlü’nün 6 Mart 2019 tarihinde kendi sosyal medya hesabından attığı “Adanamızın en önemli sorunu Metro’nun yapılandırılması ve devam etmesi ile ilgili müjdeyi Sn. Cumhurbaşkanımız tarafından kıymetli Adanalılara verilecektir” mesajı havada kaldı.

BİR BAŞKA BAHARA

Erdoğan, konu ile ilgili olarak sadece; önümüzdeki dönemde metronun güzergâhının uzatılmasının gündeme alınacağını belirti… Cumhurbaşkanından metro devir açıklamasının gelmemesi ve konuşması boyunca Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’nün ismi kullanmaması dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ