Genel
24 Ağustos 2017 ( 2928 görüntülenme )

ŞOK!.. BİLAL ERDOĞAN'DAN "ÜMMET" MESAJI!..

Bilal Erdoğan: Bu ümmet birlik olduğunda karşısında kimse duramamıştır

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan, "Bu topraklarda bin yılı aşkın birlik olmayı başarmışız. Bu ümmet ne zaman birlik oldu o zaman karşısında kimse duramamıştır." dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmettin Bilal Erdoğan, TÜGVA Muş Temsilciliğinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, temsilciliğin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Teknolojinin bütün imkanlarını seferber eden Batı'nın, toplumların kendi kimlikleriyle yaşamasına tahammül etmediğine işaret eden Erdoğan, şunları kaydetti:


"Malazgirt'te sadece bir ırkın temsilcileri yoktur. Orada bütün ümmetin temsilcileri bir araya gelerek bugünkü batı medeniyetin o zaman ki önder gücü olan Bizans'ı mağlup etti. Çünkü bir birlik şuuru ve ruhu vardı. Aynı inanç etrafında birleşen kişisel, grupsal, ırkı temellerine dayalı çıkarları bir yana bırakan insanlar, inancını ayaklar altına almak isteyenlere büyük bir hezimet yaşattı. İnanın inancımızın karşısında olanlar birliğimizin değerini bizden daha çok iyi biliyorlar."

"Her zaman içimize nifak tohumları ektiler ve aramıza girdiler." diyen Erdoğan, şöyle devam etti:

"Bu ümmet ne zaman birlik oldu o zaman karşısında kimse duramamıştır. Malazgirt'te, İstanbul'un Fethi'nde, Haçlı Seferleri'nde, Çanakkale'de, Kurtuluş Savaşı'nda da öyle olmuş 15 Temmuz'a varıncaya kadar. Elhamdülillah ne zaman bu millet bir olmuş, işte o zaman güçlü olmuş, o zaman düşmanlarını hezimete uğratmıştır."


TÜGVA Muş Temsilcisi Tahsin Oran'ın, Erdoğan'a tablo hediye etmesinin ardından açılış kurdelesi kesildi.
TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan: Bu ümmet birlik olduğunda karşısında kimse duramamıştır
Kaynak: AA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ