5231 görüntülenme 09 Haziran 2021
AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak, "Neymiş; millet açmış, bundan bahsediyorlar. Aç olarak dolaşanları buyurun, siz de doyuruverin!" dedi.

KILIÇDAROĞLU HEDEFTE
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Erdoğan’ın ifadeleri şöyle;

‘LAĞIM ÇUKURU’
"Dün CHP Genel Başkanı koltuğunda oturan zat 'lağım çukuru' dediği iddiaları Meclis kürsüsünden söylüyor. Aynı kürsü geçmişte FETÖ'nün kumpas projelerine de pervasızca alet edilmişti. Lağım çukuru denen iftiraların ancak kendini oraya layık görenlerin işidir. Milletten umutlarını kesenler şimdi de suç örgütlerine bel bağlamış durumdalar. Girdiği her seçimde şu kadar oy alamazsam bırakırım diyen ama her defasında arsızca koltuğunda oturmaya devam edenler aynanın karşısına geçip bunu kendilerine söylemeliler" ifadelerini kullandı.

‘NEYMİŞ MİLLET AÇMIŞ, SİZ DE DOYURUVERİN’

Erdoğan, "Şimdi bakıyorsunuz sözde siyasi parti genel başkanı olarak çıkıp konuşanlara. Hep iftira. Neymiş, millet açmış. Bundan bahsediyor. Aç olarak dolaşanları buyrun siz de doyuruverin. Biz ne gerekiyorsa bütün bu sürecin içerisinde imkanlarımızı seferber ederek bunları yaptık. Nankörlük parayla değil. Nankörlüğe devam ediyorlar. Nankörlük parayla değil, onlar yine nankörlüğe devam ediyor!" dedi.

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ