İçişleri Bakanlığı’nda gerçekleşen bir atama, Türkiye’de liyakatin nasıl yok sayıldığını bir defa daha gözler önüne serdi. AKP İstanbul Eyüp Teşkilatı’nda ilçe gençlik kolları başkanı olan Cihat Biradlı, İçişleri Bakanlığı’na müşavir olarak atandı.

AKP GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

Üniversite mezunu işsizler KPSS’de ter dökerken, AKP İstanbul Eyüp teşkilatında ilçe gençlik kolları başkanı olarak görev yapan Cihat Biradlı, İçişleri Bakanlığı’na bakan müşaviri olarak atandı.

AKP İLÇE BAŞKANI DESTEĞİYLE

Biradlı, twitter hesabından bu göreve atandığını şu ifadelerle duyurdu; “İlçe Başkanım Adem Koçyiğit‘in desteği ile İçişleri Bakanımız sn. Süleyman Soylu'nun teveccühüyle, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan‘ın takdiri ile İçişleri Bakanlığına Bakan Müşaviri olarak atandım. Tebrik ve destek mesajlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim. “

MÜŞAVİR OLDU

Biradlı, bir diğer paylaşımında ise, “İçişleri Bakanlığı’ndaki görevime atanmamdan ötürü, 16.04.2018 tarihinden bu yana sürdürmüş olduğum Adalet ve Kalkınma Partisi Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden 19.08.2019 tarihi itibari ile istifa etmiş bulunmaktayım.” diyerek, AKP’deki görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Kaynak:Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ