Politika
07 Şubat 2017 ( 7738 görüntülenme )

Sinan OGAN'dan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI!..

OGAN: TEHLİKE AĞIR

OGAN: HDP İLE BİR OLUP ANAYASANIN İLK DÖRT MADDESİNİ DEĞİŞTİRECEKLER!

OGAN: ÜLKÜCÜ HAREKETİ ENGELLEYEMEZSİNİZ
MHP Genel Başkan Adayı Dr. Sinan Oğan, Twitter hesabından çarpıcı bir iddiada bulundu.

Yandaş medyanın "HDP 'evet' diyecek" şeklindeki algı operasyonu tam gaz devam ederken, Oğan, Anayasa'nın ilk 4 maddesinin de HDP'nin desteğiyle değişeceğini iddia etti.

İlk 18 maddenin MHP'nin yardımıyla değiştirildiği ifade eden Sinan Oğan, "Biz de aynı kaygıları taşıyoruz. 18 madde MHP ile geçirildi. Göreceksiniz ilk dört madde de HDP ile değiştirilecek. Nasıl önleyeceksiniz?" paylaşımında bulundu.

BAHÇELİ'YE GÖNDERME
MHP Grup toplantısında "Eğer Doğu Perinçek ve 'hayırcı' yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle ve istisnasız sayın Erdoğan'ı tercih edeceğimizi herkes bilmeli ve kafasına sokmalıdır" şeklinde konuşan Devlet Bahçeli'ye de gönderme bulunan MHP Genel Başkan Adayı Oğan;

"Ülkücü hareket hangi ara Perinçek ile Erdoğan ararına sıkışıp kaldı. Ülkücülerin kendi yolu, kendi tercihileri vardır. Bu da Türk milletidir. Ülkücüler, Perinçek ile Erdoğan arasına sıkıştırılamaz. Biz diyoruz ki, "Ne Şam'ın şekeri, ne Arap'ın yüzü" Bize Türk milleti yeter..." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ