Eğitim
30 Haziran 2018 ( 305 görüntülenme )

ŞİFREMİ UNUTTUM, NE YAPMALI?

Günümüzdeki en popüler sosyal medya uygulamalarından biri de Instagram. Milyonlarca kişinin kullandığı uygulama olan Instagram şifresi nasıl değiştirilir? Kullanıcılar Instagram şifremi unuttum, şifremi nasıl değiştiririm diye soruyor. İşte cevabı...

SÜREKLİ YENİLİK GELİYOR

Instagram, 2010 Ekim'de, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk olarak IOS (iPhone-iPad) için geliştirilen, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça popüler olan bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. 


Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg tarafından satın alınarak birçok yenilik uygulamaya konulmuştur. Kullanıcıların en çok sorduğu soruların başında Instagram şifremi unuttum nasıl değiştiririm sorusu geliyor.

INSTAGRAM ŞİFREMİ UNUTTUM NASIL YENİLERİM?

Instagram şifresini unutan ya da şifresini yenilemek isteyen kullanıcılara yardımcı oluyor. İlk önce aşağıda verdiğimiz linke tıklamanız gerekiyor.

ŞİFRE DEĞİŞTİRME LİNKİ: 

http://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr

Ardından Instagram kullanıcı adınızı veya hesabınızla ilişkili e-posta adresini kullanarak şifre yenilenebiliyor. Linki tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrana e-posta veya kullanıcı adınızı girin ardından robot olmadığınızı doğrulayın. E-mail adresinize doğrulama linki gelecek linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ