3544 görüntülenme 11 Aralık 2021
AKP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç önceki akşam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla partisinden istifa etti.

‘GÖRÜNTÜLER KUMPAS’

İşlerinin yoğunluğu gerekçesiyle istifa ettiğini duyuran Kılıç’a ait olduğu iddia edilen skandal bir video yayınlandı. Görüntülerde Kılıç'ın makamında uyuşturucu kullandıktan sonra sızdığı iddia edildi. Telefonlarını kapatan Kılınç’ın istifasına ilişkin Sözcü’ye konuşan AKP Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, "Kendisiyle görüştüm. Uyuşturucu içmediğini ve kendisine kumpas kurulduğunu söyledi bize" ifadelerini kullandı.

‘İŞİM ÇOK İSTİFA EDİYORUM’
AKP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, dün akşam saatlerinde Facebook hesabından yaptığı paylaşımla görevinden istifa ettiğini şu sözlerle duyurdu: “İşlerimin yoğunluğu sebebi dolayısıyla AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Her daim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve Partimize bağlılığım devam edecektir. Kamuoyuna saygılarımla duyurulur”

HADİ KURTULMUŞ BUYUR ‘İKİNCİ PUDRA ŞEKERİ VAKASI’
Öte yanda Gazeteci İsmail Saymaz’ın ortaya çıkardığı görüntülerde AKP Yozgat Merkez İlçe Başkanının kokain kullandığı görüldü. Yaşanan bu gelişmenin ardından ise konu ile ilgili gazeteci Barış Yarkadaş’tan AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’a dikkat çeken bir gönderme geldi. Yarkadaş ilgili görüntüleri paylaşarak, “Numan Kurtulmuş bu görüntüye ne diyecek? Dün gece CHP’lileri içki masasında fikir üretmekle suçluyordu.” diye yazdı.

KURTULMUŞ NE DEMİŞTİ: ‘FİLANCA MASADA İÇKİ İÇERKEN KONUŞANLARA MI GÜVENECEKSİN’
AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TÜİK'le ilgili eleştirilerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alırken "Türkiye İstatistik Kurumu'na güvenmeyeceksin de masada oturup içki içerken fikir söyleyen adamlara mı güveneceksin?" dedi.

Kaynak: Ajanslar/ Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ