Hafta içi her gün saat 19:00'da izleyicilerin karşısına çıkan ve Türkiye'nine ne çok izlenen haber bültenini sunan Fatih Portakal Fox Tv'yi bıraktı.

BİR DAHA HABER SUNMAYACAK
Yurt Gazetesi yazarı gazeteci İsmet Orhan'ın aktardığı bilgiye göre, Fatih Portakal'ın Fox Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e kararını ilettiği ve bir daha haber sunmayacağını açıkladığı belirtildi. Portakal bugün son paylaştığı tweetinde virüs aşısı denek konusunu eleştirmiş ‘Biz denek miyiz? Deneğiz! Ya yan etkileri görülüp, istenmeyen sonuçlar yaşanırsa bunun hesabı nasıl verilecek? @drfahrettinkoca doğru mudur?’ diyerek Sağlık Bakanı Koca’yı uyarmıştı.

RTÜK BAŞKANI GÖZDAĞI VERMİŞTİ
Geçtiğimiz yıl RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı olması durumunda "Talimat ve telkinlerini emir telakki eder, başımızın üstüne deriz" demişti. Şahin, haber bülteni sunucularını ise, "Eğer böyle devam ederse, kanunda yeri var, bu konuda yeni bir karar alırız. Haber bültenleri yorum yapmadan, haber bülteni şeklinde sunabilirler. Bunu yapmamamız için lütfen taraflı davranmayın" diye uyarmıştı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ