2430 görüntülenme 05 Nisan 2022
Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya’nın ‘Gün Başlıyor‘ adlı programın çekimleri sırasında İhlas Haber Ajansı (İHA) kameramanı Ahmet Demir’e tokat attığını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin görmediğini söyledi.

'BEN YAYINA ODAKLANMIŞTIM'

A Haber’de konuk olduğu programda konuşan Şahin “Ben yayına geç kalmıştım. Gelir gelmez oturdum. Sizin monitörünüz bu dendi ve oturduk. 40 dakikam vardı ve tek amacım bu programı nasıl verimli geçirebilirimdi.”

'BANA EKRANA BAKACAKSIN DEDİLER'
“Bana dediler ekrana bakacaksınız ama arkadan bir sesler geliyordu. Muharrem Sarıkaya “sistem çöktü” diyor. Ana monitörden bana dediler ki “Başkanım sistem çöktü buradan yöneteceğiz yayını.”

'GÖRSEM MÜDAHALE EDERDİM'
Ben bu olayı görseydim “Ne oluyor napıyorsunuz?” derdim. Bir televizyoncu beni çok iyi anlayabilir. Ben bu olayı görsem kesinlikle müdahale ederdim. Bu olay sonrası o kadar üzüldüm ki. Eşim bile olayı sonradan anlamış. Bir saniyelik bir olaydan farklı şeyler çıkartılmak istendi.”

'BEN BAŞKA MONİTÖRE BAKIYORDUM'

“Ben eleştirilere saygı duyuyorum. Fark etmiş olsaydım ayağa kalkıp “Sen ne yapıyorsun” diyebilirdim. Sonradan gördüklerimi görseydim “Ne oluyor” derdim. Ben daha sonra yayında çıktığı zaman detaylı olarak gördüm. Ben başka monitöre bakıyordum, rejideki kız bana devam et dedi.”

NE OLMUŞTU
Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya’nın ‘Gün Başlıyor‘ adlı programın çekimleri sırasında İhlas Haber Ajansı (İHA) kameramanı Ahmet Demir’e tokat atmıştı.

ŞAHİN SADECE İZLİYOR
Paylaşılan videoda Sarıkaya’nın yayın konuğu Şahin’le konuştuğu sırada yanına gelen bir kişinin kulaklıkla ses bağlantısını kontrol ettiği görülüyor. O anlarda Sarıkaya’nın bir anda sinirlenip yanındaki kişiye tokat attığı kameraya yansıyor. Belediye başkanı Şahin ise yaşananları şaşkın ve tepkisiz olarak izliyor.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ