Kocaeli'nin İzmit ilçesinde CHP'li belediyenin sağlık çalışanları için yaptığı yardımı, sosyal medya hesabında paylaşarak belediye başkanına teşekkür eden aile hekimi Sibel Gören hakkında soruşturma açıldı. Kararı sosyal medya hesabından duyuran Gören, "Buradaki suç unsuru nedir acaba? Bu günlerde bile bunlarla uğraşılmasını protesto ediyorum" ifadelerini kullandı.

BELEDİYE MASKE VE ELDİVEN GÖNDERDİ, DOKTOR TEŞEKKÜR ETTİ
Kocaeli’nin İzmit ilçesinde Saraybahçe Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan aile hekimi Sibel Gören geçtiğimiz gün Twitter üzerinden bir paylaşım yaparak kendilerine maske ve ve eldiven gönderen CHP’li İzmit Belediyesi’ne teşekkür etmişti. Gören mesajında, “Aile Sağlığı Merkezleri’nin unutulduğu günlerde bizi unutmayan @fatmakaplan #fatmakaplanhürriyet ve #izmitbelediyesine çok teşekkürler…” ifadelerini kullanmıştı.

JET SORUŞTURMA
Sibel Gören, bugün yeni bir paylaşım yaparak hakkında Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldığını duyurdu. Gören, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

‘BÖYLE ŞEYLERLE UĞRAŞACAK ZAMAN MI’
* Bu paylaşımım şikayet edilmiş. Hakkımda soruşturma açılmış,savunmam isteniyor.Buradaki suç unsuru nedir acaba? Bu günlerde bile bunlarla uğraşılmasını protesto ediyorum. Hem de Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu’nun tüm soruşturmaların ertelenmesi ile ilgili yazısı varken…”

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ CEVAP VERMEDİ
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ise konuyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ