MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı sonrası MHP'de kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan yeni açıklama. ENGİNYURT ‘MHP benim sevdam. Benim üzerimden MHP ve Genel Başkana saldıranlar, Şark kurnazlığı yapmayın’. DEDİ. Enginyurt bir önceki açıklamasında ise ‘ben hain değilim’ diyerek tepki göstermiş, ‘ihraç edemezsiniz’ demişti.

BİR ÖYLE BİR BÖYLE
Cemal Enginyurt'un "Benim üzerimden MHP ve Genel Başkana saldıranlar" diyerek Bahçeli'ye kendisi üzerinden saldırı yapıldığı algısı oluşturulduğu ileri sürerek yaptığı yeni açıklama şöyle;

‘ŞARK KURNAZLIĞI YAPMAYIN’
"MHP benim SEVDAM. Benim üzerimden MHP ve Genel Başkana saldıranlar! Şark kurnazlığı yapmayın. Beni sevmezsiniz, timsah gözyaşına gerek yok, zira çok açık sırıtıyor. Ben 41 yıldır ÜLKÜCÜ ve MHP sevdalısıyım. Kağıt üzerinde MHP li olmadım,can pazarın da ÜLKÜCÜ oldum. HEP ÖYLE KALACAĞIM."

‘BEN HAİN DEĞİLİM’ DİYEREK TEPKİ GÖSTERMİŞ, ‘İHRAÇ EDEMEZSİNİZ’ DEMİŞTİ
MHP'de kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilen MHP'li Cemal Enginyurt sosyal medyadan bir açıklama daha yaptı. Cemal Enginyurt açıklamasında "Beni ihraç edemezsiniz, ben gereğini yaparım" ifadelerini kullanarak istifa sinyali verdi. Cemal Enginyurt'un açıklaması şöyle oldu:
‘BEN HAİN DEĞİLİM’
"İhraç! Hainler, Satanlar, Korkaklar, Arkadan Vuranlar, Yolda Bırakanlar, Dalkavuklar için kesin çözümdür. İhanet Etmedim, Liderimi Satmadım, Korkmadım, Yolda Bırakmadım, Dalkavuk Olmadım, O Sebebledir Ki; Beni İhraç Edemezsiniz.”

‘BEN GEREĞİNİ YAPARIM’
Cemal Enginyurt istifa sinyali verdiği tweetini yenileyerek sonuna, "ÜLKÜCÜLÜK ŞEREFTİR,ŞEREFİN TAVİZİ OLMAZ" yazdıktan sonra yeniden paylaştı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ