Politika
02 Eylül 2019 ( 2916 görüntülenme )

Portakal Tiviti Çaktı: 'ARTIK ÇEKİL KENARA'

Gazeteci Fatih Portakal, doğalgaz zamlarını hükümetin yapmadığını savunan Burhan Kuzu'ya Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.

KUZU ZAMMI HÜKÜMET YAPMADI BOTAŞ YAPTI DEMİŞTİ

Doğalgazda, bir ayda yapılan ikinci zamla birlikte toplamda yüzde 30 fiyat artışı yaşanırken, AKP kurucusu, TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı, Anayasa Profesörü Burhan Kuzu, "Türkiye,iç ve dış tehditlerin yanı sıra ekonomik tehditlerle de karşı karşıya. Doğalgaz zammını yapan hükümet değil, BOTAŞ’tır. AK Parti olarak, Türkiye’nin en ücra köşesine doğalgaz getirerek, vatandaşımızın hayatını kolaylaştırdık'' açıklamasıyla zammın hükümet tarafından yapılmadığını savunmuştu.

PORTAKAL: ‘ARTIK EMEKLİ OLUN’


Gazeteci Fatih Portakal da Burhan Kuzu'nun paylaşımına tepki göstererek "Bir emekli olup kenara çekilseniz ne güzel olur. Paylaşımlarınızdan kitap bile yaparsınız. Nasıl olur?" yanıtını verdi.

KUZU: EMEKLİ OLURSAM BENİ ÇOK ARARSINIZ’

Portakal'ın sözlerine yanıt veren Kuzu bu kez, ''Fatih, Emekli olurum ama çok ararsınız.Bu ülkenin Hükümet Sistemini değiştiren adam olarak tarihe geçtim çok şükür.Ülkenin benim gibi makul insanlara ihtiyacı var.İnanki sizin gibilere kalırsa durum vahim demektir.Ülkem için bizim sağlığımıza dua edin.Yoksa çok ararsınız!!'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ