FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal, ABD Başkanı Donald Trump'a tepki gösterdi ve "Böyle giderse Trump başını yer. Görevden alınır. Kasım 2020’yi göremeyebilir" dedi.

‘BÖYLE GİDERSE İŞİ ZOR’
FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal, ABD Başkanı Donald Trump'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yazdığı mektubun ortaya çıkması sonrası kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu. ABD Başkanı'nı eleştiren Portakal, "Böyle giderse Trump başını yer. Görevden alınır. Kasım 2020’yi göremeyebilir" dedi.

'AMERİKALI'YA GEÇ, TÜRK'E DUR!..
Fox TV Ankara muhabiri Engin Yılmaz, ABD ile Türkiye arasında gerçekleştirilen heyetler arası görüşmeye ABD’li gazetecilerin alındığını fakat Türk gazetecilerin alınmadığını ifade etti.

ABD’Lİ GAZETECİLERE GEÇ, TÜRK GAZETECİLERE DUR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Pence ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda bir araya geldi. İkilinin görüşmesi yaklaşık 1 saat 40 dakika sürdü. Görüşmenin ardından ise heyetler arası görüşmeye geçildi.ABD ile Türkiye arasındaki görüşmelerde ise bir detay dikkat çekti. Heyetler arası görüşmeye Türk gazetecilerin alınmadığı yalnız, ABD’li gazetecilerin alındığı bildirildi.

Fox TV Ankara muhabiri Engin Yılmaz, canlı yayında yaptığı açıklamada, “Görüşmeye ABD’li akredite olmuş gazeteciler alındı, Türk gazeteciler ise alınmadı. ABD’li gazetecilerin de soru sormamak kaydı ile içeri alındığı öğrenildi” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ