9926 görüntülenme25 Şubat 2020
Yeniçağ gazetesi yazarları Batuhan Çolak ve Murat Ağırel’e düzenlenen e-operasyon FOX Ana Haber’de günün tabelası oldu. Sunucu Fatih Portakal, operasyona ilişkin, İçişleri ve Adalet Bakanlığı'na çağrıda bulundu.

HİÇBİR ŞEKİLDE GÜVENCEMİZ YOK

Yeniçağ gazetesi yazarları Murat Ağırel ve Batuhan Çolak’a gerçekleştirilen e-operasyon Türkiye’nin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Tartışmalara neden olan operasyon FOX Ana Haber’de '#Kimbunlar' başlığı ile tabela olarak verildi. Fatih Portakal, e operasyona ilişkin "Birtakım bilgileri teyit ederek paylaştılar sonrasında ne mi oldu? Çok ilginç şeyler yaşandı. Hiçbir şekilde güvencemiz yok. Bunun farkında olun bu haber aslında onu anlatıyor. Birilerinin çıkıp hesap vermesi gerekiyor kim bunlar?" ifadelerini kullandı.

‘MEDYAYA BASKI

Haberde, yazarlarımızın başlarından geçen olaylara ve telefonlarının gele geçirilmesine ilişkin bilgilere yer verilirken, muhalefetin konuya ilişkin tepkilere de ele alındı. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, yaptığı açıklamada "Bu medya kuruluşlarına baskı uygulanıyor. Erdoğan’ın kamuoyunu keyfine kafasına göre bilgilendirmesi asıl bir suç, kabahat" ifadelerini kullandı.

"Peki bizi kim koruyacak bunlara karşı?" diye soran Fatih Portakal, "Bunu kim yaptıysa ortaya çıkarılması gerekir" diyerek İçişleri ve Adalet Bakanlığı’na çağrıda bulundu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ