21 yıllık belediye başkanlığımda FETÖ’ye bir metrekare arsa vermemiş ender adamlardan birisiyim" diyen AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'nin terör örgütü FETÖ'nün okullarını ziyaret ettiği ana ilişkin yeni fotoğraf ortaya çıktı.

‘BUNLARIN HOCALIK TARAFI YOK’

AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Habertürk TV’de katıldığı bir programda FETÖ ile ilgili, “17-25 Aralık’ta sayın Cumhurbaşkanımız çok net olarak bize şunu söyledi: ‘FETÖ tehlikeli bir örgüttür. Bunların hizmet tarafı, hocalık tarafı yok, İslami kisveyi kullandılar. Benim partimde bunlara sempatiyle bakan varsa istifa etsin…’ Hatırlarsanız 4-5 milletvekili ayrılmıştı” ifadelerini kullandı.

“FETÖ’YE BİR METREKARE ARSA VERMEDİM”

2 gün önce ise Özhaseki, Hürriyet’ten İpek Özbey’e konuşmuş ve “FETÖ konusunda üstüne gelinebilecek en son adamlardan birisi de benim. Gençliğimden beri yaşadığım hayat çizgisi çok net. 21 yıllık belediye başkanlığımda FETÖ’ye bir metrekare arsa vermemiş ender adamlardan birisiyim… ‘Efendim 15 sene önce, sen falanla kahvaltı ettin, o da FETÖ’cü çıktı’, e ne yapabilirim” demişti

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE FOTOĞRAFLAR VAR

FETÖ’ye sempatiyle yaklaşanlardan uzak durduklarını söyleyen Özhaseki’nin açıklamaları, eski paylaşımlarını da gündeme getirdi. Örgüt etkinlikleri için teşekkür eden Özhaseki, Pensilvanya’da FETÖ mensuplarıyla aynı fotoğraf karesinde yer almıştı. Bu iki fotoğraf da sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir tanesi oldu.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ