Ekonomi
27 Kasım 2021 ( 3412 görüntülenme )

Özhaseki 'Aç Dağlarda Yaşayan İnsanlar Vardı, Biz Kurtardık'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisini Cumhuriyet tarihinin en başarılı hükümeti olduğunu iddia etti ve “Aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı, bizimle sosyal yardımlar, kurumlaştı" dedi.

AKP KURTARDI 'AÇ, DAĞLARDA YAŞAYAN İNSANLAR VARDI'
AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Antalya'da Kundu Turizm Bölgesi'ndeki bir otelde düzenlenen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda, "Hükümet noktasında cumhuriyet tarihi boyunca gelen bütün hükümetlerden başarılıyız. Ekonomide başarılıyız, iddiayla söylüyorum her zaman her yerde de tartışmaya varım. Ulaştırma, sağlık, milli savunma sanayiide, enerjide, aklınıza hangi alan geliyor her birinde çok şükür başarılıyız. Devrim niteliğinde işler yaptık." diye konuştu.

ÖZHASEKİ ‘AÇ, DAĞLARDA YAŞAYAN İNSANLAR VARDI’
Yıllardır vesayet rejiminin Türkiye'de hakim olduğunu öne süren Özhaseki, AKP iktidarında ise vesayet rejimiyle etkin bir mücadele yürütüldüğünü iddia etti. Özhaseki, mazeret üretmediklerini, kimseyi birbirinden ayırmadıklarını, gece gündüz demeden çalıştıklarını savunarak, şöyle konuştu:

‘BİZ KURTARDIK’
"Aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı, bizimle sosyal yardımlar kurumlaştı. Hem sosyal hem hizmet belediyecilik ivme kazandı. Cumhurbaşkanımızın destekleriyle de büyük yatırımlar yapmaya başladık. 30 yıl önceki Antalya'yı biliyorum, en az 2 dönem bile Menderes beyin yaptığı projeler ortada. Şimdikiler zekatını bile yapamıyor. Türkiye'nin her yerinde Allah'a hamdolsun güzel işler yaptık. Marka şehirler dediğimiz kavram ortaya çıktı. Cumhurbaşkanımız da bütün projelerimizin arkasında durdu."

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ