Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2469 görüntülenme )

Özcan Yeniçeri ‘Sedat Peker' açıklaması

MHP'li Özcan Yeniçeri, sosyal medyada Sedat Peker ile birlikte göründüğü fotoğraf hakkında konuştu.
 MHP’li Özcan Yeniçeri, sosyal medyada paylaşılan ve Sedat Peker ile bir restoranda çekilen fotoğrafları hakkında Hürriyet’e konuştu. Sedat Peker’i hiç tanımadığını söyleyen Yeniçeri, fotoğrafın çekilme hikayesini “Yanıma gelene kadar fark edemedim. Adam oturdu, durun demeye kalmadan flaşlar patladı, resimler çekildi” şeklinde aktardı.

“Sedat Peker, denilen adamı hiç tanımam. 1.5 yıl önce İstanbul’daydım. Bacanağımın kardeşi bir restoran açıyormuş. Rica ettiler, açılışı siz yapın, dediler. Oraya gittim. Enteresan bir girişi vardı. Açılışı yaptım, dar bir alandan geçerek yemek için masaya oturdum. Sonra yanıma AKP’nin bir iki Belediye Başkanı geldi, sohbet ettik. Aradan uzun zaman geçti. Kapının önünde siyah bir minibüs durdu, 10-15 siyah elbiseli genç çocuklar indi. Ara yaptılar. Sedat Peker denen adam geldi. İlk defa orada gördüm, yanıma gelene kadar da fark edemedim. Adam oturdu, durun demeye kalmadan flaşlar patladı, resimler çekildi.

ADAY GÖSTERİLMEYİŞİMLE BİR İLGİSİ OLDUĞUNU SANMIYORUM

Yeniçeri, 7 Haziran seçimlerinde yeniden milletvekili adayı yapılmayışının Sedat Peker ile çekilen bu fotoğrafların ilgili olup olmadığı sorusuna ise, “Hayır bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Türkiye’de kötü siyasetçiler iyi siyasetçileri kovuyor. Biraz çalışkandık, koşturuyorduk; sanırım bu durum ağır geldi. Ama Türkiye’nin bugünkü durumunda benim Meclis’te olmam gerekiyordu” yanıtını verdi. Yeniçeri, bu fotoğraflarla ilgili olarak Sedat Peker’in de ‘kendisini uzaktan yakından tanımadığına’ dair bir açıklama yaptığını anımsattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tvfran
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ