MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 23 Haziran seçimi için İstanbul’a mitili atacağını belirtmesi, ancak İstanbul’da sadece bir gün kalması, sosyal medyada dalga konusu olurken, Gitti Gidiyor da “Satılık Mitil” ilanı verildi.

Devlet Bahçeli, seçimin yenilenmesi durumunda mitili atacağını söylediği İstanbul’a 23 Haziran'a günler kala, 15 Haziran’da gelmişti. Devlet Bahçeli’yi ve kurmaylarını taşıyan araçların İstanbul’a girdiği görüntüler ise, MHP’nin resmi sosyal medya hesaplarından Mehter marşı eşliğinde paylaşılmıştı.

BİR GÜNLÜK MİTİL


Herkes, artık 23 Haziran’a kadar İstanbul’da kalarak, mitili atmayı gerçekleştireceğini düşünürken, Bahçeli 16 Haziran’da Ankara’ya döndü. Bahçeli’nin İstanbul’da bir gün kalıp Ankara'ya dönmesi sosyal medyada dalga konusu olmuştu.

‘SATILIK MİTİL’

Ünlü alışveriş sitesi Gitti Gidiyor’da ise “Satılık Mitil” ilanı verildi.Satılık Mitil ilanının ürün açıklaması bölümünde, “İstanbul’da ikamet için aldığımız mitil taşınma planımızın iptal olması sebebiyle boşta kaldı. Hiç kullanılmadı. İster sokağa, ister salona at, mışıl mışıl uyu.” İfadeleri yer aldı. Taksit imkanının da sunulduğu görülen ilanda mitilin 99 TL’den satılığa çıkarıldığı görüldü.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ