31096 görüntülenme 09 Ocak 2022
Dün akşam saatlerinde katıldığı bir canlı yayında gündeme dair soruları yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı canlı yayına davet ettiği görüntüleri paylaştı. Kılıçdaroğlu ‘oa kadar bekledim, herkes bağlandı niye Saray bağlandı, o da gelseydi’ diyerek Erdoğan’ı davet etti.

‘ÇEKİNME SEN DE GEL’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun canlı yayına bağlanıp Kemal Kılıçdaroğlu'nun bakanlıktaki yolsuzluk açıklamalarına yanıt vermesi üzerine CHP lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı canlı yayına davet etti. O anları Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından paylaşarak şöyle dedi;

‘O KADAR KİŞİYİ ARAYA SOKMANA GEREK YOK ÇEKİNME ARA!
“Biliyorsunuz dün Teke Tek’teydim, arayan arayana… Aratanı da biliyoruz. Bu kadar kişiyi araya sokmana gerek yok Erdoğan, çekinme ara”

ALTAYLI TAŞI KOYDU 'BAKAN TERS KÖŞE'
Dün akşamki Habertürk canlı yayınında Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nın İBB'de çalıştığı döneme ilişkin açıklamalar yapınca, Karaismailoğlu canlı yayına katıldı.

KILIÇDAROĞLU ‘BELGESİ DE VAR’
Kılıçdaroğlu, burada Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun İBB'den Genel Sekreter Yardımcılığı yaptığı dönemde yolsuzluk yaptığını ve olmayan bir işi olmuş gibi göstererek ödeme yaptığını söyledi. Karaismailoğlu, Kılıçdaroğlu'nun iddiaları sonrası canlı yayına bağlandı.

AKP BAKAN ‘BUNLAR İFTİRA’
Karaismailoğlu, ''Ben 24 yıl İBB'de çalıştım. Genel Sekreter Yardımcısı tutanak tutmaz zaten. Oturduğunuz yerden iftira atarak, çok ayıp. Belediye çalışanları için namus sözü vermişsiniz. Helalleşmekten bahsediyorsunuz bunlar kul hakkıdır. Biz Anadolu çocuğuyuz, üzülüyorum. Anlaşılıyor ki bu iftiraların ardı arkası kesilmeyecek. Kendinize gelin. İstanbul Havalimanı 10 milyar euroya yapılmıştır'' dedi.

CHP YAPTI DEDİ , ALTAYLI İTİRAZ ETTİ ‘DOĞRU DEĞİL, AKP DÖNEMİNDE DURURULDU’
Levazım Köprüsü'nün CHP tarafından durdurulduğu söylediğinde ise Fatih Altaylı, "Levazım Köprüsü AKP döneminde durduruldu" dedi. Karşılıklı tartışmanın ardından Karaismailoğlu, canlı yayından ayrıldı.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ