Politika
25 Kasım 2018 ( 233 görüntülenme )

Ortalık ısınıyor!.. 'AKLA ŞOK İTHAM'

Partisinin Antalya’da düzenlenen İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı’nın kapanış oturumunda konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli çok ağır ithamlarda bulundu.

Bahçeli, “Zillet ittifakı yerli ve milli olmadığından iradesi rehinlidir. Milli gerçeklere yanlı ve şaşı bakmayı siyaset sanacak kadar gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içindedir” dedi. İşte o açıklamadan ilgili bölümler:

‘İHANET İTTİFAKI’

“Bir yanda cumhurun huzur ve güvenliği için kurulmuş bir ittifak duruyorken, diğer yanda cumhurun kaos ve kargaşaya düşmesi için el ovuşturan ihanet ve ihtilaf oluşumu pusudadır. Zafer cumhurun olmaz ise, zillet altın vuruşunu yapacak, öldürücü darbeyi indirecektir. CHP-HDP-İP aynı çizgidedir. 24 Haziran’da sonuç alamayan bu güruh, 31 Mart’a umut bağlamıştır”.

‘KAOS BEKÇİLERİ’

“Terör örgütleri devrededir. Türkiye’nin yıkımı için kuyruğa girenler faaliyet içindedir. CHP ile İP kaos bekçiliğine soyunmuşlardır. Yandaş ve yardımcıları HDP, PKK’yı belediyelere tekrar taşıma amacındadır. Oyun bellidir, kirli oyuncular açıktadır.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ