İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in Trabzon ve Giresun mitinglerinin ardından son bugünkü son durağı Ordu oldu. On binlerce Ordulunun yoğun ilgisiyle karşılanan Akşener, kalabalık nedeniyle sahneye çıkmakta zorlandı.

Burada yaptığı açıklamada hükümeti hedef alan Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözlerle yüklendi. Meral Akşener'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"FINDIK STRATEJİK ÜRÜN"

"24 Haziran’da bir seçime gidiliyor. Oy kullanacaksınız. Bir karar vereceksiniz, çocuklarınız işsizliğe devam etsin mi? Her gün kepenk kapatan esnaf açlığa terk edilsin mi? Fındık mezara gömülsün mü? Fındığın kilosunu 15 lira yapacağız. Fındık Türkiye’nin tek ürünüdür. Berlusconi’yle dost oldular. Berlusconi nikah şahidi oldu. “

“BİZİM KAYNAĞIMIZ VAR”

“Sonra fındık şirketimiz Berlusconi’nin oldu. O hapse girince, FETÖ’cülere devrettiler. Fiskobirlik, Varlık Fonu’na devredildi. Fiskobirlik, Varlık Fonu’ndan çıkarılacak. Ben bunu söyledim ya diyecekler bana ‘Kaynak nerede?’. Gemicikler olabilir, kumar masasında harcanılan Türkiye’nin paraları olabilir. En büyük sorun genç işsizliği. Devlet gencine iş vermelidir. Gençlerin başını önünü eğmemelidir.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ