5017 görüntülenme20 Mayıs 2018
Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, iktidara seslenerek, "Korkuyorsunuz, hazır olun hesap vermeye. Tehdit ediyorum var mı? Evet, Yaşar Okuyan tehdit ediyor, hesap vereceksiniz" dedi.

“NE YAPARSANIZ YAPIN GİDECEKSİNİZ”

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu olan Yaşar Okuyan, AKP-MHP ittifakının yüzde 54'lerde olduğunu ileri süren AKP Sözcüsü Mahir Ünal'ın bu açıklamalarının sorulması üzerine, "Yapacağınız hileleri katıyorum, yapacağınız her türlü hile hurdayı dikkate alıyorum, yapacaksınız yüzde yüz eminim. Ama bunlar yetmeyecek, gideceksiniz" dedi.

Okuyan, iktidarın, 16 yıl boyunca işlediği suçlardan dolayı hesap vereceğini de söyledi ve şöyle konuştu:

"KORKUYORLAR, HESAP VERECEKLER”


"Yapacağınız hileleri katıyorum, yapacağınız her türlü hile hurdayı dikkate alıyorum, yapacaksınız yüzde yüz eminim. Ama bunlar yetmeyecek, gideceksiniz. Hepiniz hazır olun. Korkuyorsunuz, hazır olun hesap vermeye.”

“TEHDİTSE TEHDİT”

“ Kanuna aykırı iş yapmadıysanız, devleti soymamışsanız, ihanet etmemişseniz, hırsızlık yolsuzluk yapmamışsanız korkacak bir şey yok. Ama bunları yapmışsanız korkun, korkmakta haklısınız çünkü sizden sonra gelecek olan iktidar sizden bunun hesabını soracak. Tehdit ediyorum var mı? Evet, Yaşar Okuyan tehdit ediyor, hesap vereceksiniz. Tehdit mi, tehdit.”

“BU MİLLET HESAP SORACAK”

“ Kanuna aykırı iş yapmışsan, anayasayı çiğnemişsen, hırsızlık yapmışsan, şerefsizlik yapmışsan, üç yaşındaki çocukların ırzına geçenlerin siyasi avukatlığını üstlenmişsen, onları savunmuşsan ve bu adamları AKP listelerine getirmişsen, Soma'da tepkisini ortaya koyan madenci genç arkadaşımızı ayaklar altında çiğnerken, Cumhurbaşkanı başdanışmanlarından bir hıyar tekmeliyorsa bunun hesabı senden sorulacak. Hazır ol, bu hesabı sandıkta millet soracak."

Kaynak: odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ