74 askerimizin katilinin Osman Öcalan olduğunu olduğunu açıklayan ve bu konuda hem CİMER’e hem de cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunan emekli albay Erdal Sarızeybek’in bu açıklamalarından sonra İYİ Parti harekete geçti. Sarızeybek dönemin Cumhurbaşkanı Özal’ın saldırıdan sonra Alan karakoluna geldiğini söyledi ve resmini de paylaştı.

 İYİ Parti, 23 Haziran seçimleri öncesinde bebek katili Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ın TRT’ye çıkarılması hakkında suç duyurusunda bulundu.

BAŞSAVCILIĞA SUÇ DUYURUSU

İYİ Parti, 23 Haziran seçimleri öncesinde ilk olarak teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın mektubunun okutulmasına ve daha sonrasında kırmızı bültenle aranan kardeş Osman Öcalan’ın TRT’ye çıkarılmasına büyük tepki göstermişti.İYİ Parti Meclis Grubu, 74 Mehmetçiğimizi şehit eden PKK’lı Osman Öcalan ile yapılan röportajın TRT’de yayınlanması hakkında suç duyurusunda bulundu.

EMEKLİ ALBAY SARIZEYBEK SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞTU


YSK’nın kararı ile 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul seçimleri öncesinde bebek katili Öcalan’ın HDP’ye yönelik tarafsızlık çağrısının yer aldığı mektup kamuoyu ile paylaşılmış, daha sonrasında ise teröristbaşının kırmızı bültenle aranan kardeşi Osman Öcalan’ın röportajı devlet televizyonu olan TRT’de yayınlanmıştı. Emekli albay Erdoğan Sarızeybek Öcalan’ın 74 askerimizin katili olduğunu açıklamış hem CİMER’e hem de cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunmuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ