8819 görüntülenme 25 Kasım 2021
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sebati Kaya, hayat pahalılığını protesto eden yurttaşlara hakaretler savurdu.

VİDEO ÇEKTİ HAYAT PAHALILIĞINI PROTESTO EDENLERLE HAKARET YAĞDIRDI
Ekonomik sıkıntılar ve hayat pahalılığına karşı sokağa çıkar halk, iktidar mensuplarını kızdırdı. Son olarak Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Sebati Kaya da, hayat pahalılığına karşı sokağa çıkan yurttaşlara ağır hakaretler etti.

‘SİZ KİMSİNİZ’

Kaya, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda "Ne demek 'sokaklara inelim!', 'Hükümet istifa!'... Siz kimsiniz lan? Kimse bu ülkeye diz çöktüremeyecek. Bu ülkenin tokadını en ağır bir şekilde yiyeceksiniz" ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANLIĞI BAŞDANIŞMANINA YAKIŞMAYAN LAFLAR
Öte yanda Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) faiz kararı sonrası dolar rekor üstüne rekor tazeledi. Muhalefet iktidarı ekonomi yönetimi konusunda eleştirirken, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Oktay Saral'dan muhalefete yönelik açıklamalar geldi.

‘CANINIZ CEHENNEME MÜPTEZELLER’ DEDİ
Saral, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ''Bilumum muhalefet; Hepinizin canı cehenneme. Siz asla ve kat'a bu ülkeye ait değilsiniz ve olamazsınız. Bu kadar mı ülkesinin bekasına kastedilir. Siz hükümete değil ülkeye muhalefet ediyorsunuz, yazıklar olsun. Siz mi ülkeyi yönetmeyi talipsiniz. Hadiyin ordan müptezeller'' gibi ifadelere yer verdi.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ