851 görüntülenme 09 Haziran 2021
Kazandıkları parayla ay sonunu getiremeyen ailelerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Kazandıkları para harcamalarına yetmeyen aileler ise ne yapacaklarını kara kara düşünüyor.

HAYAL EKMEK
Sokak röportajına çıkan ZHABER, gitarıyla sokak müziği yaparak para kazanma mücadelesi veren küçük bir çocuğa mikrofon uzattı. Muhabir ağabeyinin "Hayalin ne" sorusuna küçük çocuk dili döndüğünce cevaplamaya çalıştı. Küçük çocuk:

‘EVDE YİYECEK YOK Kİ’
“Hayalim şey olmaması abi fakir olmaması. Yani evde yiyecek yok ki. Ben şimdi şeye geldi. Burada çalıyorum. Eve yiyecek getireceğim. Odur hayalim. Evde yiyeceğimiz olması.”

ERDOĞAN ‘NEYMİŞ MİLLET AÇMIŞ’
AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak, "Neymiş; millet açmış, bundan bahsediyorlar. Aç olarak dolaşanları buyurun, siz de doyuruverin!" dedi. Muhalefetin ekonomik sıkıntıdan bahsetmesini eleştiren Erdoğan’ın ifadeleri şöyle;

‘NEYMİŞ MİLLET AÇMIŞ, SİZ DE DOYURUVERİN’
"Şimdi bakıyorsunuz sözde siyasi parti genel başkanı olarak çıkıp konuşanlara. Hep iftira. Neymiş, millet açmış. Bundan bahsediyor. Aç olarak dolaşanları buyrun siz de doyuruverin. Biz ne gerekiyorsa bütün bu sürecin içerisinde imkanlarımızı seferber ederek bunları yaptık. Nankörlük parayla değil. Nankörlüğe devam ediyorlar. Nankörlük parayla değil, onlar yine nankörlüğe devam ediyor!"

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ/gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ