Ana Sayfa
06 Temmuz 2017 ( 3585 görüntülenme )

ŞOK!.. MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN YİĞİT ALPEREN'İ GÖZALTINDA!.. TEPKİ BÜYÜK!..

BBP Kahramanmaraş eski il başkanı Hasan Kızıldağ’ın gözaltına alınmasına, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakkı Öznur’dan çok sert bir tepki geldi.


Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hakkı Öznur, yayınladığı yazılı basın açıklamasıyla “Ülkücü Hareket her alanda tasfiye edilmeye çalışılıyor. Gözaltına alınan arkadaşımız FETÖ’cü olamaz, Cennet Mekan Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yiğit alperenidir” ifadelerini kullandı.

HSK’nın yaz kararnamesi ile 780 hakim ve savcının görevlerinin değiştirilmesine de tepki gösteren Öznur, açıklamasında şunları söyledi:

“HASAN  KIZILDAĞ YİĞİT BİR ALPERENDİR"

"Kahramanmaraş’ta BBP İl Başkanlığı yapan Hasan Kızıldağ Cennet Mekan Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yiğit alperenlerindendir. Saf ,temiz ve mazlum bir anadolu delikanlısıdır. Onun, “Fetöcü” olmadığını bütün yiğit Kahramanmaraş halkı bilir ve şahididir. Kızıldağ Ülkücüdür ,Türk Milliyetçisidir, Alperendir. “FETÖ” denen aşağılık  yapılanma ile uzaktan yakından ilişkisi yoktur.Adalet istemek ülkemizde malesef gözaltına alınmak için yeterli sebep olmuştur. "

"ADALET ARAMA SUÇ MU"

"Gözaltına alınan Hasan Kızıldağ, Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu davasına dikkat çekmiş sadece adalet nerede? diye sormuştur. Tüm Büyük Birlik Camiası, kahraman Alperen gençlik ve aziz milletimiz yıllardır devam eden ama bir türlü aydınlatılmak istenmeyen, çözülmek istenmeyen, sürekli “takipsizlik” kararı verilerek kapatılmak istenen Muhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında Adalet nerede? , Yargı nerede? diye yıllardır sormakta, davanın peşinde koşmaktadır.Adaleti aramak ne zamandan beri  suç oldu?Adaleti aramak suç mu?Adalet istemek ne zamandan beri birilerinin iznine, lütfuna bağlı? Adalet olmazsa demokrasi olmaz!Devlet adil ve adaletli olmalıdır. Takipsizlik kararı verilen  sürekli  kapatılmaya çalışılan  Muhsin Yazıcıoğlu davasında adalete dikkat çekmek nasıl suç olabilir? Anlamak mümkün değil. Bugün malesef  BAAS rejiminde yaşananlar ülkemizde yaşanmaktadır."

"ALPERENLİK AHLAKTIR, FETÖCÜLÜK İSE AHLAKSIZLIKTIR"

"Muhsin Yazıcıoğlu’nun dava arkadaşlarından, alperen evlatlarından “fetö’cü” çıkmaz!  Bunu Milletimiz bilir.  Devleti  yönetenler de çok iyi bilir.Yönümüz ne Saray ne Pensilvanya olmuştur. Bizim çizgimiz  Ülkücü çizgi ve  fikirlerimizin temeli Ülkücü düşüncedir. Biz Muhsin Yazıcıoğlu’nun ortaya koyduğu ilke ve değerlere bağlıyız, o yolda da şerefle yürümekteyiz.Biz Ülkücüler ,Alperenler  tarihimiz boyunca FETÖ vb.  yapılanmalara karşı çıktık, bunlarla mücadele ettik."

"ÜLKÜCÜ HAREKET HEM BÜROKRASİDE HEM  SİYASİ ALANDA TASFİYE EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR"
"
HSK yaz kararnamesi ile Ülkücü dünya görüşüne sahip hakim ve savcılar pasif görevlere atanmıştır.  HSK ilk icraatında ülkücü bilinen ne kadar hâkim ve savcı varsa sürgüne göndermiştir. Birçoğu da tenzili rütbe yapılarak kızağa çekildi. Adalete,  devlete,  millete, demokrasiye  bağlılıklarıyla bilinen adaletten taviz vermeyen, hukuk çizgisine sadık , Ülkücü hâkim ve savcılara açıkça kıyım yapılmıştır. AKP’ye boyun eğmeyen adaleti savunan Ülkücü kimlikleri ile bilinen adalet mensupları baskı altına alınmaya çalışılıyor. Bürokraside ve siyasette ülkücüler tasfiye edilmeye çalışılıyor."

"AKP'YE MUHALİF İSEN FETÖCÜ DENİLEREK TASFİYE EDİLİYOR"

"KHK ile görevlerine son verilen binlerce ülkücü memur var. Ülkücü/ Alperen dünya görüşüne  sahip olanlara   “FETÖ” suçlamasıyla algı operasyonları yapılıyor. FETÖ operasyonu altında devlette ve sivil alanda Ülkücü/ Alperen kıyımı yapılıyor. Türkiye’nin milli direnç  merkezi olan Ülkücü hareket tasfiye edilmek isteniyor. Kendini savcı, hâkim yerine koyan parti devletinin siyasi komiserleri var. AKP’yi desteklemezsen veya AKP’ye muhalif isen hemen FETÖ’cüsün deniliyor.  FETÖ yaftası kullanılarak muhalif olanlar tasfiye ediliyor."

15 TEMMUZ KALKIŞMASINA İLK KARŞI ÇIKAN MEYDANLARA İNEN, ALPERENLER OLMUŞTUR

"Devleti ele  geçirmeye çalışan  yapılanmaların tehlikelerine yıllarca dikkat çektik. Söylediklerimizde hep haklı çıktık. Devleti yönetenler ise tehlikenin  farkına 15 Temmuz  hain kalkışmasından sonra vardılar. Meclis’in önüne, Genelkurmay’ın önüne, Ankara Emniyeti’nin önüne giderek darbecilerle mücadele eden Alperenlerdir. Türkiyenin dört bir yanında bulundukları yerlerde meydanlara çıkarak  darbecileri lanetleyen onlarla gögüs göğüse mücadele edenler arasında Büyük Birlikçiler, Alperenler vardır.BBP olarak Askeri darbeye de karşıyız, sivil darbeye de.  Askeri vesayete de, parti vesayetine de, totaliter Cemaat devletine de, parti devletine de hayır diyoruz."

"LİYAKAT YOK, BİAT KÜLTÜRÜ VAR" 

"Cemaat ve cemaatlerin misyonu hedefleri, devlet ele geçirmek ve yönetmek olamaz. Devleti gizlice kuşatma ve fethetme asla kabul edilemez.Devlet içinde devlet olmaya kalkan paralel yapılanmalara izin verilemez. Devletin bekası, milletin geleceği liyakattan geçer. Biat kültürü ile hareket edenler asla devlete sadakat göstermezler. Liyakatı olmayan insanları, Devlet kadrolarına yerleştirirseniz ülkede kaos doğar, demokrasi dışı arayışlar meydana gelir. Devlet içinde kendilerini devlet olarak gören suç örgütleri paralel çeteler çıkar Bu gün gelinen nokta bunun ispatıdır.  Cemaat/ cemaatlerin bekası değil, devletin bekası önemlidir."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ