Ana Sayfa
09 Ocak 2022 ( 15066 görüntülenme )

MHP Zonguldak 'İstifa'

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Öner Uysal, partisindeki görevinden istifa ettiğini açıkladı. Uysal, istifa açıklamasında il yönetimine yönelik zehir zemberek sözler kullandı.

‘İL BAŞKANINA BOL KAZANÇLAR’
İstifasının gerekçesi olarak MHP İl Başkanı Varol Demirköse’yi işaret eden Uysal, “İl Başkanlığı yürüten şahsa mesleğinde başarılar ve bol kazançlı günler diliyorum” dedi. İşte Öner Uysal’ın istifa açıklaması;

‘DAHA ÇOK ŞEY VAR, BENİ ZORLAMAYIN’
"Bu zamana kadar kirli tezgâhların kurulduğu siyaset arenasında doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edindim, "Burada söyleyebileceğim ve açıklayabileceğim birçok meselenin daha olmasına rağmen ülkücü kimliğimiz, almış olduğumuz siyasi terbiyemiz ve bu zamana kadar bağlı kaldığımız değerlerimiz nedeniyle açıklamıyorum. Fakat açıklamak zorunda bırakılırsam da açıklayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.”

‘ATATÜRK ÇİZGİSİNDE TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM’
“Zonguldak MHP İl Başkanlığı mesleğini yürüten şahsa mesleğinde başarılar ve bol kazançlı günler diliyorum. MHP il yönetim kurulundan istifa ediyorum. Bundan sonraki siyasi hayatımda hayatım boyunca inandığım Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş esaslarını ve istiklal harbimizin ilkelerini 21. yüzyıla taşımak, Atatürk çizgisinde bir Türk milliyetçiliği ile Türkiye’yi mevcut kriz sürecinden çıkarmak üzere çalışacağım.”

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ