Genel
22 Ocak 2019 ( 552 görüntülenme )

MHP’ye AKP’li ADAY GELİYOR...

Çeşme’de MHP’nin adayı Sema Aydın’ın ailevi gerekçeler ile adaylıktan çekilmesi sonrası yerine Mustafa Gencer aday gösterildi.


MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Çeşme ilçesinde belediye başkan adayı gösterilen MHP'li Sema Aydın'ın, ailevi gerekçelerle adaylıktan çekilmesinin ardından, yeni adaylarının turizmci Mustafa Cenger olduğunu söyledi. 

AKP ADAYI İDİ, MHP'DEN ADAY GÖSTERİLDİ

Cenger'in geçen hafta partilerine üye olduğunu belirten Şahin, "Bugün görüşmeleri tamamladık ve adayımız olarak Mustafa Bey'i açıkladık. 2014 yılında AK Parti'nin Çeşme Belediye Başkan Adayı olan Cenger, vatandaşların çok sevdiği bir isim" dedi.

Mustafa Cenger de Cumhur İttifakı'nın Çeşme Belediye Başkan Adayı olduğu için mutlu olduğunu aktardı. Çeşme'nin gelişmesi için mutlaka AK Parti ve MHP'nin elinin değmesi gerektiğini vurgulayan Cenger, şunları kaydetti: 

'HALK İSTEDİ, BEN DE ADAY OLDUM'

"Halk istedi, bende aday oldum. Tekrar aday olmam gerektiği söylenince düşünmeden tereddütsüz kabul ettim. Bana karşı Çeşme halkının ilgisi hiç değişmedi. Hedefimiz kazanmak. Bu defa vatandaşların Çeşme'de Cumhur İttifakı'na şans vereceğine inanıyorum." 

Cenger, MHP Çeşme İlçe Başkanlığı'na bugün giderek, belediye başkanlığı aday adaylığı için başvuruda bulunduğunu, öğleden sonra da isminin MHP genel merkezi tarafından belediye başkan adayı olarak açıklandığını belirtti.

kaynak: yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ