Genel
22 Ocak 2019 ( 1207 görüntülenme )

Yalçın: 'BEKA İÇİN MİLLİ KARAR, CUMHUR İÇİN İSTİKRAR'

MHP, 31 Mart yerel seçimlerinin kampanya sloganını "Beka için milli karar, Cumhur için istikrar" olarak belirledi.


MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın partisinin seçim sloganlarını açıkladı. 31 Mart Yerel Seçimleri’nde, “Beka içim millî karar, cumhur için istikrar” ana sloganının belirlendiğini belirten Yalçın, “Sağduyunun birlikteliği, cumhur ittifakı” ve “Türkiye ehline emanet” sloganlarının da kullanılacağını ifade etti. Yalçın’ın yazılı açıklamasından öne çıkanlar şöyle:

'TÜRKİYE EHLİNE EMANET'

"MHP, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin kampanya stratejisini bu doğrultuda hazırlamış, kampanya konsepti olarak da “Beka içim millî karar, cumhur için istikrar” temel sloganını belirlemiştir. Bu ana temanın yanı sıra “Sağduyunun birlikteliği, cumhur ittifakı” ve “Türkiye ehline emanet” gibi tali sloganlarda seçim sathı mahallinde kullanılacaktır."

'İTTİFAKLA SEÇME GİRMEKTE YARAR VAR'

“Birlikten kuvvet doğar.” prensibi bu sayede politikada da tecelli etmiştir. Böylece kamuoyunda ittifakla seçime gitmekten büyük fayda ve yarar elde edileceği kanaati hâsıl olmuştur. Bunun devamı açısından iki parti arasındaki mutabakatın korunmasına yönelik seçmen eğiliminin yerel seçimlerde de sandığa yansıması sürpriz olmayacaktır".

ÜÇÜNCÜ EVRESİNE GİREN CUMHURİYET…

“Hafıza-i beşer nisyan ile maluldür.” sözünün millî iradenin 31 Mart’taki tecellisine gölge düşürmemesi için şimdiden kolları sıvayan MHP teşkilatları, üçüncü evresine giren Cumhuriyet’imizin temel prensiplerinin ve kazanımlarının muhafazası için 31 Mart Yerel Seçimlerinin taşıdığı değeri olanca gücüyle halka anlatmaya gayret edecektir. "

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ