CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, dün kendisi için canlı yayında "İnşallah sarhoş değildir" diyen eski AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'e tepki gösterdi ve Twitter hesabında bir fotoğraf paylaştı.

METİNER: ‘TANRIKULU İNŞALLAH SARHOŞ DEĞİLDİR’

CNN Türk'te dün Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan eski AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, canlı yayına bağlanması beklenen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu için "İnşallah sarhoş değildir" ifadesini kullandı.

METİNER ÖZÜR DİLEDİ

Yayından çıkıldığını zanneden Metiner’e, programın bir diğer konuğu CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol “Sus sus” diyerek işaret yaptı. Reklam dönüşü yaptığı hatanın farkına varan Metiner, Sezgin Tanrıkulu ile aralarında uzun yıllara dayanan bir dostluk olduğunu belirterek, canlı yayında olduğunu fark etmeden şaka yapmak istediğini söyledi. Metiner hem kamuoyundan hem de Sezgin Tanrıkulu’ndan bu sözleri için özür diledi.
TANRIKULU'NDAN FOTOĞRAFLI YANIT:’BU RESİM SANA YETER’

Tanrıkulu sosyal medya hesabı Twitter'dan "Mehmet Metiner benimle ilgili alçakça yalan ve iftiralı konuşmuşsun. Şimdilik sana bu fotoğraf yeter" ifadelerini kullanarak yanıt verdi.

Kaynak:Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ