Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in ortaya attığı iddialara sert tepki vererek, konu hakkında basın toplantısı düzenleyeceğini belirtti.CHP ve İYİ Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ortak adayı Mansur Yavaş, AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in açıklamalarına sert tepki gösterdi.

YAVAŞ: ALÇAK VE AHLAKSIZ BİR SALDIRI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ’

Twitter hesabından bir açıklama yapan Yavaş, “Demokrasi hayatımızın en alçak ve en ahlâksız saldırısıyla karşı karşıyayız. Sn. Ömer Çelik’in merakını yarın basın toplantısıyla gidereceğim. Bir seçim kaybetme telaşının insanları siyaseten ne kadar küçülttüğünü bütün kamuoyu yarın öğrenecek. #HakYeriniBulacak” ifadelerini kullandı.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Öztrak Mansur Yavaş hakkında iddianame hazırlanması ile ilgili olarak "Bu FETÖ taktikleridir, bize sökmez" dedi. Öztrak şunları kaydetti: ‘BU FETÖ TAKTİKLERİ BİZE SÖKMEZ’

“Mansur Yavaş’ın kendisiyle ilgili iddiaları yarın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız açık seçik çıkıp kendisi cevaplayacaktır. O zaman göreceksiniz ne haldeler. Ben açıkça şunu söyleyeyim; kaç zamandır bunu yapıyorlar, yandaş medya eliyle önce çamur atıyorlar sonra da suç istinat etmeye çalışıyorlar. Bu FETÖ taktikleridir bize sökmez” diyerek tepkisini dile getirdi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ