MAK Danışmanlık sahibi Kulat, AKP’de kongre yaklaştıkça kirli çamaşırların ortaya döküldüğünü belirterek "Ortalık pis kokulardan geçilmiyor. Herkes yol arkadaşlarının dosyalarını biriktirmiş" dedi.

KİRLİ ÇAMAŞIRLAR ORTAYA DÖKÜLÜYOR

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, illerde yaşanan siyasi gerilimi, twitter sayfasında değerlendirdi, ardından YouTube üzerinden yayın yapan "Bizim TV"de Lâle Özan Arslan’ın sorularını cevapladı. "AKP'de kongre süreci yaklaştıkça bagajlardaki kirli çamaşırlar ortaya dökülüyor. Ortalık pis kokulardan geçilmiyor" diye sosyal meyda hesabından paylaşımda bulunan Kulat, "Meğer herkes yol arkadaşlarının dosyalarını biriktirmiş" dedi.

MEĞER HERKES BİRBİRİNİN DOSYASINI BİRİKTİRMİŞ

Kulat, Twitter hesabından yaptığı değerlendirmesinde, "Siyasette yeni fırtına dalgası illerde yaşanıyor... Kongre süreci yaklaştıkça bagajlardaki kirli çamaşırlar ortaya dökülüyor... Ortalık pis kokulardan geçilmiyor… Meğer herkes yol arkadaşlarının dosyalarını biriktirmiş... Bunlar dava adamı. Yarısı davalık..." yorumunda bulundu.

2020 KASIM

Katıldığı YouTube programında ise Kulat, "Ben, bir veriye bağlı olmamakla birlikte, bir erken seçim olma ihtimalini, özellikle 2020 Kasım’ı için düşünüyorum" dedi. Kulat, erken seçim için siyasî şartların yanı sıra özellikle ekonomik durumun bu konuda belirleyici olacağını ifade etti. Saadet Partisi ile ilgili açıklamada da bulunan Kulat, "Karamollaoğlu, ciddi bir oyun kurucu olacak" dedi.

Kaynak: Kulat Twitter/ Milli gazete

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ