5225 görüntülenme 30 Mayıs 2021
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Berat Albayrak'ın Murat Sancak'ın evinde kaldığını iddia etti. Peker, "Berat Albayrak nerede biliyor musunuz? Hep arıyorsunuz ya... Murat Sancak'ın evi var. Hadımköy Beylikdüzü taraflarında. Orada kalıyor. Beraberler." dedi. Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalındaki canlı yayına katılan Rasim Ozan Kütahyalı, iddiayı yalanladı.

‘PEKER’İN İDDİASI YALAN’
Cüneyt Özdemir'in Youtube'da yaptığı canlı yayına katılan Kütahyalı, "Cüneyt, Berat Albayrak'ın Murat Sancak'ın evinde kaldığı iddiası bütünüyle yalandır. Berat Albayrak ile Murat Sancak arasında öyle evlerine gidecek gelecek bir yakın arkadaşlık hukuku yok."

SANCAK ‘ALBAYRAK’IN SAKLANMAYA İHTİYACI YOK’
Suç örgütü lideri Sedat Peker, 8. videoda, "Berat Albayrak nerede biliyor musunuz? Sancar’ın Beylikdüzündeki evinde kalıyor." dedi. Peker, Berat Albayrak'ın Murat Sancak'ın evinde kaldığını iddia etti. Murat Sancak bu iddialara yanıt verdi.

‘GELMEDİ GELSE SÖYLERİM’
1. Berat Albayrak’ın saklanmaya ihtiyaç duyacak bir durumu yok. Ayrıca o kişinin tabiriyle tlf sinyalinden bakılabilir. evime hiç bir zaman gelmedi, gelse başımın üstünde yeri var,ağırlamaktan şeref duyarım.”

‘CEVAP VERİYORUM, SURİYE’DE TİCARETİM YOK’
2. o şahsın yine kendi hassasiyetiyle cvp veriyorum,Suriye de bir kibrit çöpü ticaretim olmadı,ve 2 kız çocuğumun boğazından öyle olmayan bir ticaretten bir damla su bile girmedi, ALLAH a çok şükür.

‘İDDİANIN DOĞRU OLAMAYABİLECEĞİNİ HESABA KATIN’
“Hiç bir şey gizli kalmaz, doğruysa ortaya çıkar bir düşünün yalansa o zaman ne diyeceksiniz?Adama haksızlık ettik diyeceksiniz.peki ben hakkımı helal edermiyim?o zaman geldiğinde yine burdan yazarım.ortaya atılan bir iddianın doğru olmayabileceğini hesaba katın.”

Kaynak:Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ