Genel
11 Temmuz 2017 ( 824 görüntülenme )

ŞOK!.. MAHKEME KONUŞTU... AYDIN ATEŞ PÜSKÜRDÜ!..

SUÇ ORTADA SUÇLU ORTADA AMA KARAR YOK

Fırat Çakıroğlu'nun davasında yine karar çıkmadı. Duruşma 18 Temmuz'a ertelendi.

İzmir'de, Ege Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, tarih bölümü 4. sınıf öğrencisi ülkücü öğrenci Fırat Yılmaz Çakıroğlu, 20 Şubat 2015'te PKK'lı öğrenciler tarafından üniversitenin kampüsü içerisinde bıçaklanarak şehit edilmişti.

Koray Aydın, bu durum asosyal medyadan tepki gösterdi. Aydın "Hakimler neyin kararını vermekten çekinmektedirler?" ifadelerini kullandı.

İzmir'de, Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun PKK yandaşları tarafından bıçaklanarak şehit edilmesinin ardından açılan davada, geçen celse mütalaa veren savcı, ek mütalaa verince sanık avukatları süre talep etti.

Bugün karar çıkması beklenen duruşma, ileri bir tarihe ertelendi.Bu gelişme sonrası Koray Aydın'dan sert bir açıklama geldi. Aydın, "Suçu işleyen hain şerefsiz ortadadır, suç ortadadır, terör örgütü bağlantıları ortadadır.Hakimler neyin kararını vermekten çekinmektedirler?" dedi.

Koray Aydın şu ifadeleri kullandı: 

"SUÇ ORTADA SUÇLU ORTADA, NEDEN KARAR ÇIKMIYOR"

"Şehit Fırat Çakıroğlu'nun mahkemelerinin geldiği nokta bu ülkede adalet arayışlarının ne kadar haklı olduğunu göstermektedir.Suçu işleyen hain şerefsiz ortadadır, suç ortadadır, terör örgütü bağlantıları ortadadır. Hakimler neyin kararını vermekten çekinmektedirler?Fırat Çakıroğlu için adalet istiyoruz. Şehidimizin kanını döken şerefsizlerin hak ettikleri cezayı almalarını istiyoruz.Adalet gecikmemeli, tez verilmelidir. Bu vesileyle kahraman evladımız Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ