Genel
17 Haziran 2018 ( 1415 görüntülenme )

Karamollaoğlu'ndan Flaş Çağrı!

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, "Gelin bir olalım, el ele verelim. İçine düşürülmüş olduğumuz bataklıktan birbirimize el atarak, umut olarak çıkalım. Gelin el ele verelim. Çocuklarımız, gençlerimiz geleceğe umutla baksın" dedi.

Cumhurbaşkanı adaylarının propaganda konuşmaları TRT'de yayımlandı. Karamollaoğlu, propaganda konuşmasında, Türkiye'de milletin her bir ferdinin ülkenin iyilik ve güzelliğini istediğine inandığını dile getirdi.


Milletin ne yaptıysa yüreğiyle yaptığını ve başardığını söyleyen Karamollaoğlu, "Buna rağmen Türkiye son yıllarda büyük bir girdaba sürüklenmiş bulunuyor. Çocuklarımız neşesiz, gençlerimiz işsiz, annelerimiz umutsuz, babalarımız çaresiz. Ekonomik, sosyal, ahlaki bir bunalımın içinde sürüklenip duruyoruz" dedi.

Her türlü manevi mukaddes değerlerin aşındığını söyleyen Karamollaoğlu, zaman içinde yöneticilerin de yönetimlerin de bozulacağını belirtti.

'ÇOCUKLARIMIZ, GENÇLERİMİZ GELECEĞE UMUTLA BAKSIN'

Karamollaoğlu, "Gelin bir olalım, el ele verelim. İçine düşürülmüş olduğumuz bataklıktan birbirimize el atarak, umut olarak çıkalım. Gelin el ele verelim. Çocuklarımız, gençlerimiz geleceğe umutla baksın. Annelerimiz çocuklarının geleceğinden emin olsun. Çalışanlarımız korkusuz bir şekilde, endişe duymadan yastığa başını koysun" diye konuştu.

Memlekete hep birlikte sahip çıkma, bu gidişi değiştirme, huzur, barış, kardeşlik içinde yaşanan bir ülkeyi birlikte inşa etme çağrısını yapan Karamollaoğlu, birlikte başarılacağına inandığını sözlerine ekledi.

kaynak:sputnik

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ