Genel
02 Şubat 2019 ( 1748 görüntülenme )

Serdar Kaman: 'BİLİNÇLİ OLARAK YAPIYORLAR'

İYİ Parti’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Kaman, seçim çalışmalarına start verdi. CHP’nin de desteklediği Kaman’ın ilk durağı Kültür Tepesi’nde bulunan Atatürk Anıtı oldu.

Kaman, Atatürk’ün kattığı değerlerin bilinçli olarak yok edildiğini söyledi. Kaman, AKP’nin ‘Gönül Belediyeciliği’ vurgusuna ise, “Bu halk onları gönüllerinden çıkarmış” dedi.  İşte Kaman'ın konuşmalarından bazı satır başları:


“ATATÜRK'ÜN KAZANIMLARI BİLİNÇLİ OLARAK YOK EDİLİYOR!”

“Atamızın huzurundayız. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk’ün bu ülkeye kattığı tüm kazanımlar bilinçli şekilde yok ediliyor. Modern öğelerle bezenmiş büyük Türkiye hayali için, insan odaklı bir kent için onun ilkelerine ihtiyacımız var. Atatürk milliyetçi ve halkçıydı. İttifakımızın temelinde de Atatürk ilkeleri var."

"İNSANI UNUTAN VE RANTA ÖNEM VEREN BİR ZİHNİYET"

"Şehirleşmeyi betonlaşma zanneden, değişim içinde insan olması gerekirken insanı unutan ve ranta önem veren bu zihniyetin 15’inci yılı devam ediyor. Ülkenin kaynaklarını harcamış, halka söyleyecek sözü kalmamış zihniyet gönül belediyeciliğinden bahsediyor” 

“BU HALK ONLARI GÖNÜLLERİNDEN ÇIKARDI”

“Bu halk onları gönüllerinden çıkarmış. Boşalan o gönüllere dürüstlüğümüzle biz gireceğiz. Atamızın huzurunda söz veriyorum; halkımızın her kuruşunu milletimizin menfaati için harcayacağız. Sosyal projeler ile halkımızın karşısına çıkacağız. Sosyal yardımları şovla yapmayacak, bu milletin sorunlarına vizyoner bakış acısıyla çözüm getireceğiz. 

Göç alan büyük bir kentiz. Ama bu kenti artık sanat ve bilim konusunda burayı marka kent yapacağız. Vira Bismillah diyerek startını buradan veriyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ