ERKEN SEÇİME KARŞI KONGRE YAPILDI, İYİ PARTİ HAZIR

İYİ Parti 1’inci Olağan kurultayı parti genel merkezinde gerçekleştirildi.

Ayakta alkışlarla kürsüye gelen İYİ Parti lideri Akşener parti üyelerine, “Hepiniz çok cesursunuz” diyerek sözlerine başladı.

Akşener, İYİ Parti kurulmaz diyenlere inat partiyi kurmak için tüm iradesini koyan, baskıdan yılmayan kurucular kurulu üyelerine teşekkür etti.

SÜREKLİ KANDIRILIYORLAR

AKP’nin sürekli kandırıldığını dile getiren Akşener daha önce AKP’yi ABD eski başkanı Obama’nın kandırdığını da aktararak şunları kaydetti:

“Sonra Putin kandırdı ama sonra Putin ile el sıkışıldı. Sonra bir baktık FETÖ kandırmış devletin bütün kılcal damarlarına sızmış bu süreç içerisinde. Neticede bu arkadaşlar kanmış. Anlıyoruz ki Merkel de kandırmış. Sonra hayırsever iş adamı, çok değerli kardeş ve Türkiye’nin hayali ihracat sistematiğinin teslim edildiği meşhur Rıza Sarraf kardeşimiz daha büyük kandırmış.

Şimdi bu kadar kandırılma hadisesini alt alta yazdığımız zaman böyle sürekli kandırılan bir ekip Türkiye gibi önemli bir ülkeyi yönetebilir mi? Bu arkadaşlara vasi tayini için dava açılsa sonuç acaba ne olur? Türkiye’nin ciddiyeti kayboldu. Bütün kurumları neredeyse lağvoldu. Üniversiteler dahil olmak üzere bütün devlet kurumları ortadan üçe dörde yarıldı.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ