Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2410 görüntülenme )

İşte Paris Katliamının Dehşet Verici İlk Görüntüleri

IŞİD'in üstlendiği ve dünyayı şoke eden Paris katliamına ilişkin dehşet verici ilk görüntüler yayınlandı. Güvenlik kamerası kayıtlarında, bir saldırgan, Paris’in 11'inci bölgesinde bulunan bir kafeye kurşun yağdırırken, içerideki insanlar canlarını kurtarmaya çalışıyor.
 IŞİD'in üstlendiği ve dünyayı şoke eden Paris katliamına ilişkin dehşet verici ilk görüntüler yayınlandı.The Daily Mail, güvenlik gerekçesiyle adını açıklamadığı kafeyi tarayan saldırganın, 26 yaşındaki Belçika doğumlu Salah Abdeslam olduğunun tahmin edildiğini yazdı.Haberde, kafenin güvenlik kamerasına takılan görüntülere yansıyan kişinin, 129 kişinin hayatını kaybettiği saldırılardan sonra kayıplara karışan Salah Abdeslam'a çok benzediği iddia edildi.
Görüntülerden genç bir kadının, teröristin silahının tutukluk yapmasıyla kıl payı kurtulduğu anlaşılıyor.Bar tezgahının altına gizlenen 20 yaşındaki garsonun, yaralanan yaşlıca bir kadını kurşunlardan korumak için gösterdiği cesaret de görüntülere yansıyor .
Kaynaklar, kafeye yönelik saldırıya henüz belirlenemeyen bir kişinin daha karışmış olma ihtimali üzerinde duruyor.

Bir dakikadan kısa süren saldırıdan sonra silahlı kişi, teröristlerin kullandığı çalıntı Seat marka araca binerken görülüyor.
Haberde, görüntülerdeki kafede mucize eseri iki kişinin hafif yaralandığı, kimsenin hayatını kaybetmediği belirtildi. Ancak hemen yanda pizza alan bir adamın da aralarında bulunduğu beş kişi ölürken, bölgedeki sekiz kişi de ağır yaralandı.

Kaynak :UlusalKanal

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ